Farmasi ile 3 adımda ayak bakımı yazımız sonrasında, sağlıklı ve bakımlı ayaklarınız olacak.Farmasi Ayak Bakım Ürünleri ile, ayak sağlınızı koruyabilir sağlıklı ayaklara sahip olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi ayaklarımız, vücudumuzun tüm ağırlığını taşıdığından sağlıklı olmaları oldukça önemlidir. O nedenle kullandığımız ayakkabıdan, çorabımıza ve ayak bakım ürünlerimize kadar herşey ayak bakımının bir parçasıdır. Farmasi kataloğunda Dr.C.Tuna kısmında göreceğiniz bu Farmasi Ayak Bakım Ürünleri ile 3 adımda sağlıklı ayaklara sahip olabilirsiniz.

3 Adımda Farmasi ile Ayak Bakımı


1.ADIM:Farmasi Deniz Tuzu İle Temizleme-Dr.C.Tuna Yenileyici El ve Ayak Tuzu (Farmasi Peeling Salt)

Ayak bakımında önce mevcut ölü hücreleri ayaktan arındırırak başlamak gerekir. Ölü hücreler üzerine kullanacağınız ayak bakım kremleri, canlı olan bölgeye geçiş yapamayacaktır. O nedenle bu adım oldukça önemlidir. Farmasi Dr.C.Tuna ayak bakım tuzu tam da bunun için förmülüze edilmiştir.Aynı zamanda elinizdeki bakım için de kullanabilirsiniz. İçeriğindeki Joboba ve tatlı badem yağı, cildinizi temizlediği gibi yenilenmse sürecinde oldukça faydalıdır. El ve ayak bakımında bir miktar alıp masaj yaparcak cildinize yedirerek bu bakımı sağlayabilirsiniz. Sonrasında ılık suyla güzelce durulama işlemi yapabilirsiniz.250 Ml gramaja sahiptir.

2.ADIM:A-Günlük Nemlendirme-Dr.C.Tuna Nemlendirici Ayak Kremi (Farmasi Foot Defense Nutri Dry-Foot Cream)

Ayak bakımında ayaklarımızın günlük olarak nemlendirilmesi büyük önem arzetmektedir. Jojoba yağı ve tatlı badem yapı içeren Farmasi Nemlendirici Ayak Kremi , kurumuş ayaklarınıza bakım sağlarken içeriğindeki yağlarla ayaklarınızın cildini besler, nemlendirir, yumuşak hale getirerek sürekli nem sağlar.Bir miktar ayak bakım kremini ayağınıza sürdükten sonra, masaj yaparak uygulayabilirsini.z 100 Ml Gramaja sahiptir.

2.ADIM:B-Çatlak Topuklar için -Dr.C.Tuna Çatlak Topuk Ayak Kremi (Farmasi Cracked Heels Nutri Dry-Foot Cream)

Eğer topuklarınızda çatlama varsa artık size çözüm olacak ayak bakım ürünümüz Farmasi’de var. Çatlak topuklar için üretilen Farmasi Dr.C.Tuna Çatlak Topuk Kremi,  setrleşmiş topuklarınızı, içeriğindeki ypuğun Gliserin ve Shea yağı ile nemlendirerek rahatlatır. Kolayca cilt tarafından emilimi sağlanır. Ayağınızda yağlı ve yapışkan bir his durum oluşmaz.Hissetmezsiniz. ayak kuruluğunu önlemek için her gün masaj yaparak ayak topuklarınıza yedirerek uygulayın. Sonuçların daha iyi olması için geceleyin ayaklarınıza uyguladıktan sonra Farmasi nemlendirici ayak bakım çorabını giyin. 50 Ml gramaja sahiptir.

3.ADIM:B-Ayak Kokularınızı Önleyin-Farmasi Ayak Kokusu Önleyici Sprey (Dr.C.Tuna Odour Control)

Ayak bakımında, Farmasi ayak kokusu önleyici sprey, içeriğindeki çay ağacı özü ile cildinizi serinletirken, kötü kokuyu engellemeye yardımcı olurken yorgun ayaklarınızı rahatlatır. Gün boyu istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İşten önce yada sonra, spor yapmadan önce yada duştan sonra ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz. Ayaklarınızı hem serinletir hem rahatlatır.115 Ml gramaja sahiptir.

Farmasi Nemlendirici Ayak Bakım Çorabı

Ayakları sıcak tutarak kremin kolayca emilmesini sağlar.Farmasi ayak bakım kremleri kullandıktan sonra geceleri yatarken kullanmak extra fayda sağlar.

Tüm Farmasi ürünlerimizi online internet üzerinden %40 daha indirimli alabilmek için aşağıdaki formu doldurarak. şifrenizi alabilirsiniz. Sipariş sırasında bizden yardım alabilirsiniz. Farmasi ürünlerimiz Paraben içermediğinden güvenle kullanabilirsiniz.