Farmasi makyaj ürünleri ile dilediğiniz makyajı yapmak sizin elinizde.

1.Daha Dolgun Dudaklar
Daha dolgun dudaklar için yapılacak işlem oldukça basit! Çocukların kullandığı yumuşak diş fırçalarıyla dudaklarınızı hafifçe fırçalamanız size doğal bir dolgunluk kazandıracaktır. Fırçalama öncesi lip balm kullanırsanız dudaklarınızın yıpranmasının da önüne geçebilirsiniz.

2.Kıvrık Kirpikler
Keskin bakışların vazgeçilmesi kıvrık kirpikleri elde etmek için kirpik kıvırıcınızı kullanmadan önce fön makinasıyla ısıtabilirsiniz. Çok ısıtıp kendinizi yakmamaya dikkat etmelisiniz!

3.Kalıcı Ruj
Daha kalıcı ve mat bir ruj için tek ihtiyacınız pudra! Rujunuzu sürdükten sonra dudaklarınıza ince bir peçete koyarak pudra sürmeniz istediğinizi size verecektir.

4.Kolay Kontür
Makyajların temel unsuru kontür uygulamasını yapmak zor mu geliyor? Emin olun 3 rakamı işinizi çok kolaylaştıracak! Kontürünüzü kaşınızın üzerinden çenenize kadar “3” çizerek uygulayabilirsiniz.

5.Belirgin Elmacık Kemikleri
Elmacık kemiklerini ortaya çıkarmak istiyorsanız cilt tonunuzdan iki kat daha koyu bir fondöten kullanabilirsiniz. Kullandığınız kapatıcıyı elmacık kemiklerinin çizgisine sürmek de aynı etkiyi yaratacaktır.

Farmasi Makyaj ürünlerimizle güzelliğinize güzellik katın.

makyaj hilesi