Farmasi, şubat 2018 tarihinde yepyeni web sitesi ile hizmet vermeye başladı. Yeni sisteme alışık olmayan üyelerimiz  için hazırladığım Farmasi Adım Adım Sipariş Verme Klavuzu ile siparişlerinizi kolayca verebileceksiniz.
Züleyha Avcı Yanatma
Zümrüt Müdür
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

  1. ADIM: Farmasi üyesi olduğunuzda cep telefonunuza gelen şifre ve TC ile www.farmasiint.com girişimci girişinden giriniz.  Henüz üye değilseniz Farmasi üyelik formunu doldurabilirsiniz.
  2. ADIM: TC ve şifrenizi yazarak Giriş Butonuna tıklayın. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, butonun altındaki Şifremi Unuttum Linkine tıklayıp açılan sayfada TC numaranızı ve yazan kodu girdiğinizde şifreniz cep telefonunuza SMS olarak gelecektir.
  3. ADIM: Sağ üstte resimde görülen Çizgiye tıklayınca Sağ Tarafta Menü açılacaktır.

Farmasi cep telefonundan sipariş verme

4.ADIM: Menüde İŞLEMLER altındaki Hızlı Satınal linkine tıklayın.
5.ADIM: Açılan pencerede Farmasi kataloğundaki alacağınız  ürünlerin kod ve adetlerini yazın ve en altta Ürünleri Sepete Ekle butonuna basın.
6. ADIM: Sepete Git butonuna tıklayarak sepete attığınız ürün ve miktarları gözden geçirin.

7. ADIM: Sepetteki ürünlerini gözden geçirin. Almak istemedikleriniz varsa çöp kutusu işareti ile  çıkarabilir yada adetlerini düzenleyebilirsiniz.Resimde görülen DEVAM ET butonuna tıklayın.

8. ADIM: Bu sayfada KAMPANYA işlemleri çıkar. Sepete attığınız ürün miktarına göre TEŞVİK HEDİYELERİ,NAR paketi gibi yüksek indirimli ürünler bu sayfada listelenecekir.
9.ADIM: Eklemek istediğiniz kampanyalı ürünleri seçtikten sonra Ürünleri Ekle ve Devam Et butonuna tıklayın.

Farmasi siparişi nasıl verilir

10.ADIM:Ürünlerin gelmesini istediğiniz adresi bu adımda seçebilirsiniz. GEÇERLİ ADRESLERİNİZ kısmında adresiniz görünmüyorsa YENİ ADRES TANIMLA ile siparişinizi istediğiniz adrese isteyebilirsiniz.

11.ADIM:Bu adımda KARGO SEÇİNİZ tuşuna basın. 110 TL puan üstü siparişlerde kargo bedeli siparişinize eklenmez. 110 TL puan altı sipairşlerde 9,99 TL olarak Kargo Sıfırlama ürünü eklenir.

12. ADIM:Ödeme şeklinizi Kredi Kartı ile ödeme yada Kapıda Ödeme olarak seçiniz. Banka Havalesini önermiyorum. Çünkü siparişi verince hemen paranızı Farmasi hesaplarına göndermezseniz siparişiz kolilenmez ve iptal olur.

12.ADIM: Kredi Kartı seçiminde buraya gireceğiniz kart bilgileri size ait olmak zorunda değildir. Tanıdığınız birine ait herhangi bir kredi kartı ile ürünleri alabilirsiniz.

13. ADIM: Siparişinizi Kapıda Ödeme seçerseniz, ödemeyi kargo personeli kolinizi teslim ederken nakit olarak yapmanız gerekir. Kapıda Kredi kartı ile ödeme seçeneği yokur.

14.ADIM: Sözleşme koşulları yazan kısmı işaretledikten sonra Siparişi Onayla butonu aktif olur ve ona basılır. Sonrasında Sipariş numaranız ekranınızda görülecektir. Siparişiniz verildi demektir.
İyi alışverişler dilerim.

FARMASİ SİPARİŞ ve KARGO TAKİBİ

Sisteme girince sağ üstteki Çizgi işaretine basın. Gelen menüde İŞLEMLER altında Siparişlerim kısmında verdiğiniz tüm siparişleri görebilirsiniz. Ekranı biraz kaydırınca kargo takibi çıkacaktır. Henüz yeni verilen siparişte Kargo Takibi çıkmaz. Farmasi paketleyip kargoya verdiği zaman kargo takibiniz görülecektir. Sipairşten 1-2 gün sonra tekrar gözden geçirin.

Farmasi Sipariş ve Kargo Takibi