Farmasi Age Reversist Doğal Botoks etkili ürünlerimizle zamanı tersine çevirin. Daha önceki yazımızda cildinizde aynında botoks etkisi gösteren Farmasi Age Reversist Excektional kremi tanıtımıştık.Bu krem ile 15 dakika da kırışıklıklara gün boyu elveda edebileceğinizi belirtmiştik. Şimdi sırada bu ürünle birlikte kalıcı etki sağlaması için diğer ürünlerimizi bu yazımızda tanıtıyor olacağım. Farmasi’nin bu mucizevi ürün serisi çok özel doğal bileşenlerden elde edildimiştir. Kırmızı yosun ,laminara ve planktron extrelerinin bileşimiden oluşan bu ürünler doğanın güzelliğini size yansıtacaktır.

Farmasi Botoks Kremi
KIRMIZI YOSUN MUCİZESİ

İskandinav sularında yaygın olan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen bu mucizevi öz, ilk uygulamadan itibaren cildinize nem kazandırır.  Cildin yüzeyinde su moleküllerini tutmak için higroskopik özelliklere sahiptir. Epidermis üzerinde yeniden yapılandırma  ve nemlemdirme etkisi olan Hyalüronik Asit sentezini uyarır ve seramid  sentezini canlandırır.

LAMİNARA EXTRESİ

Mucizevi bir deniz bitkisinden elde edilen bu öz, proteinler, vitaminler ve mienraller açısından çok zengindir. Ciltte doğal olarak bulunan Kalojen üretimini arttırmaya yardımcı olur. Ciltteki kırışıklıkların görünümün azaltılmasını sağlar, cildi besler, nemlendirir, daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt görünümünü oluşturur.

farmasi-age-reversist-yuz-temizleme-jeli

 1. ADIM: FARMASİ Dr.C.Tuna AGE REVERSİST YAŞLANMA KARŞITI YÜZ TEMİZLEME JELİ (100 mL)

  Cilt temizliği, cilt bakımının en önemli aşamasıdır. Yüzümüzdeki deri hassas olduğundan cilt temizliği için cilt tipinize uygun  özel üretilen Jel yada temizleme jelleri kullanılmalıdır.

  Cildidinize pürüzsüz ve yumuşak canlı bir görünüm sağlayan Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist yüz temizleme jeli  ile bir sonraki adıma cildiniz hazır demektir.

  farmasi-age-reversist-serum

 2. FARMASİ Dr.C.Tuna AGE REVERSİST YAŞLANMA KARŞITI SERUM (15 mL)

  Cildi nemlendiren, pürüzsüz bir görünüm veren ve ayrıca dolgunlaştırma etkisi bulunan Age Reversist serum, cildin yenilenmesine uzun süreli genç bir görünüm kazanmasına etkilidir. İçeriğindeki özel bitki özlerinden elde edilen formüll ile, ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasında etkilidir.Cildin doğal dokusuna dönmesini ve görünümü iyileştirmeye yardımcı olur. Sabah ve akşam, Age reversist yaşlanma karşıtı yoğun bakım kremi öncesinde kullanılır.

  farmasi-age-reversist-nemlendirici-krem

 3. ADIM: FARMASİ Dr.C.Tuna AGE REVERSİST YAŞLANMA KARŞITI YOĞUN BAKIM KREMİ (30 ML)

  Günlük nemlendirme kremleri cilt bakımının vazgeçilmezidir.  Yeni çıkan Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist  Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım kremi, ciltteki kırışıklık ve çizgilere kaşrı savaşmaya ve onarmaya yardımcı olur. Cildin koruma bariyerini güçlendirerek, dış etkenlerden korunmasını sağlar. Yaşlanma karşıtı yüz temizleme jeli ve serum ile birlikte kullanılırsa maximum verim elde edilir.

Tüm ürünlerimizi katalog fiyatından %30 daha indirimli almak için hemen Farmasi üyelik formunu doldurun. Üye olunca satış zorunlu değildir, dilediğiniz zaman ihtiyaçlarınızı indirimli alabilirsiniz. Ayrıca ilk kataloğunuz ücretsiz olarak adresinize gönderilecektir.

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Dirketör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

Farmasi Botoks Kremi ile 15 Dakikada Kırışıklıklara Son!Farmasi Botoks Etkili Krem