Farmasi Ürünleri ile Ayak Bakımı

Ayak bakımı, sağlık için oldukça önemlidir. Giydiğiniz ayakkabıdani günlük bakıma kadar oldukça önem taşır. Tüm vücudun ağırlıklarını ayaklar çeker. Farmasi’de olduça güzel ürünlerimizle günlük ayak bakımınızı yapabilirsiniz.

Farmasi Yenileyici El ve Ayak Bakımı İçin Deniz Tuzu (Farmasi Hand & Foot Peeling Salt)

farmasi_el_ayak_bakim_peeling_tuzu

Gün boyu vücudun tüm ağırlığını çeken, ayakkabı içerisinde nefes alamayan ayaklarınız için özenli bir bakım göstermek gerekiyor. İşte bu noktada Farmasi El ve Ayak Peeling Tuzu, cildinizi nazikçe ölü deri tabakasından arındırarak ayaklarınızın nefes almasına yardımcı olur. Deniz tuzunun içerdiği zengin mineraller ile cildinizi beslerken Jojoba ve tatlı badem yağları ile zenginleştirilmiş yapısı cildi derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.

Kullanımı: El ve ayaklarınıza ceviz büyüklüğünde masaj yaparak uygulayın ve ardından ılık su işe durulayın. İyice kuruladıktan sonra ayak kreminizi ve el kreminizi sürün. Haftada bir kez bu bakımı yaparak daha bakımlı görünen el ve ayaklara sahip olacaksınız.

Farmasi Nemlendirici Ayak Kremi (Farmasi Foot Defense)

farmasi_foot_defense

Ayaklarınızın günlük bakımı için kullanabileceğiniz yeni Farmasi Foot Defense Ayak bakım Kremi . Jojoba ve tatlı badem yağı ile zenginleştirilmiş içeriği ile ayaklarınızı yumuşatır ve korur. Günlük bakımınızın bir parçası olacak krem ile ayaklarınızı yaza pürüzsüz girecek.

Farmasi Koku Önleyici Ayak Bakım Spreyi (Farmasi Odour Control Foot Spray)

Kötü koku oluşumunu engelleyen, yorgun ayaklarınızı rahatlatan Farmasi Odour Control Ayak  Kokusu Spreyi. Çay ağacı yağı içeren formülü ile ısınan havaların sıkıntılı vücut olaylarından olan ayak kokusunu engellenmesine yardımcı olur. İstediğiniz her an kullanabileceğiniz spret ayaklarınızı ferahlatır ve rahatlatır.

Farmasi Çatlak Topuklar İçin Yoğun Bakım Kremi (Farmasi Cracked Heels Foot Cream)

Çatlamış topuklarınıza iyi gelecek Farmasi Cracked Heels Ayak Kremi. Yoğun miktarda gliserin ve shea butter içeren harika formülü sayesinde çatlak topuklarınızdan kurtulacaksınız. Uzun süren nemlendirici etkisi ile ayağınızın en sert bölgeleri bile yumuşacık olacak. Kremi uyguladıktan sonra ayağınıza giyeceğiniz çorap ile kremin etkisini artırabilirsiniz.
Ürünlerimizi indirimli almak ve kampanyalardan yararlanmak için Farmasi üyelik Formu doldurarak internet kullanıcı adı ve şifrenizi alabilirsiniz.