Farmasi Ürün Tanıtımları

Farmasi Aynısefa Duş Jeli ve Şampuan (Yeni Ürün)

Farmasi Aynısefa Duş jeli ve Şampuan

Farmasi haziran kataloğumuzda yeni satışa sundumuğumuz Dr.Cevdet Tuna ürün serimiz içindeki Aynısefa ürün gurubumuza Dr.C.Tuna Aynısefa yağı özlü şampuan ve duş jelimiz eklendi. Çok seveceğiniz bu ürünümüzle sağlıklı  kişisel bakım ürünü kullanırken aynız amanda sorunlarınızı da çözeceksiniz.Paraben ve boya içermeyen naturel aktifler içeren bu ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.

NEDEN FARMASİ AYNISEFA  YAĞLI (CALENDULA) ŞAMPUANI KULLANMALIYIZ?

Farmasi Aynısefa yağı özlü (Calendula) Şampuan kuru ve hassas saç derisine sahip kişiler için tasarlanmıştır.

Kuru saç derisi ne demek?
Ellerinizde ve yüzünüzde kuru cilt deneyimi yaşıyorsanız, cildinizin nem bariyerlerinin zarar gördüğü söylenebilir. Bunun sonucunda rahatsızlık veren bir gerginlik hissedersiniz. Bu durum, kaşıntı, kızarıklık hatta dökülme ile bile sonuçlanabilir.

Bu durum saç deriniz için de aynıdır. Kuru saç derisine sahip kişiler kepek sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Kepek cildin doğal nem korumasına zarar verdiği için cilt kurayabilir, gerginlik ve rahatsızlık hissine neden olabilir.

Bu kuruluk aynı zamanda saçı da etkileyebilir. Saçı sağlıklı tutacak olan yeterli nemin olmaması nedeniyle, saçta elektriklenme ve kuruluk hissi görülebilir.

Hassas saç derisine demek?
Saç deriniz, vücudunuzda eller ve yüzden sonra hassasiyet sorunu yaşaması en olası üçüncü bölgedir ve kolayca kızarıklık ve iritasyon oluşabilir.
’Duşta su sıcaklığını azaltmaktan, hassas cilt üzerinde nazik olmak üzere tasarlanmış bir şampuan seçmeye dek yapabileceğiniz ’pek çok basit unsur vardır.

Kaşıntılı saç derisi ne demek?
Araştırmalar, kepeğin en yaygın ve en rahatsız edici yan etkisinin kaşıntı olduğunu göstermiştir. Saç deriniz irrite oldukça kaşıntı hissi oluşmaya başlar. Ve tabii ki ilk reaksiyonunuz, kaşınmak olur. Kaşınan saç derisi hassaslaşır, hassaslaşan saç derisi ise daha çok kaşınır, irrite olur. Böylelikle kısır bir döngü oluşur.

Farmasi Aynısefa Duş Jeli

Tüm bu sorunların çözümü için Calendula Şampuan öneriyoruz:
✓ Saçınızın hem derin hem de nazikçe temizlenmesini sağlar: İçeriğindeki çok çeşitli temizleyici ajanlar, saçınızdan kepek oluşumuna sebeb olan yağ ve kir kalıntılarını derinlemesine temizler. Böylece saçınızda kepek, kuruluk, kaşıntı ve hassasiyet oluşumu minimize edilir. İçeriğindeki temizleyici ajanlar, özellikle iritasyona sebeb olmayacak şekilde seçilmiştir. SLES yardımcı temizleyici ajan olarak eser miktarda bulunmaktadır. Dolayısıyla şampuan zaten hassas olan saç derinizi temizlerken saç derinizi korur ve nazik bir temizlik sunar.
✓ Tuz içermeyen formülü ile hassas saç derisi için idealdir.
✓ Aynısefa yağı içeriği ile saç derinizin beslenmesine yardımcı olur.
✓ Saç derinizin ihtiyacı olan nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.
✓ Saç diplerine çözüm sunarak saçların nefes almasını sağlar. Daha canlı, daha sağlıklı saç dersi ve saçlara sahip olursunuz.

Aynı şekilde hassas vücudunuz için Calendula Duş Jeli ürününü öneriyoruz.
✓ Yine formül itibariyle diğer duş jellerinden ayrılır.
✓ Hassas ve kuru cildi temizlemeye yönelik tasarlanmıştır.
✓ Temizleyici ajanları hassas cildinizi irrite etmeden, cildinizdeki nem bariyerini korumaya yardımcı olur.
✓ Cildiniz derinlemesine temizlenirken, rahatlar ve nemlenir.

Hassas bir bakım için Calendula Şampuan ürünü ile beraber Calendula Duş Jeli kullanılması önerilir.

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı-Platin Direktör

www.farmasiturkiye.com

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Müdürü, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

Yorum Ekle

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Üyelik Başvuru

Farmasi Kataloğu

katalog

Farmasi Hızlı Üyelik Formu

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı-Platin Direktör

Farmasi Kataloğu

katalog
SEO