Farmasi Aynısefa Kremi, doğanın mucizevi ürünü Aynısefa Bitkisi öztülerinden formülüze edilmitir.
Bu yazımızda size kuru ciltler için harika bir ürünümüzden bahsedeceğim. Farmasi Aynısefa Kremi. Aynısefa (Calendula) bitkisinin yağ özlerinden Farmasi labarotuvarlarında özel olarak geliştirilmiştir Yazımızda size resimdeki Aynısefa yüz ve el kremini tanıtacağım. Farmasi Dr.Cevdet Tuna Aynısefa ürünlerinin diğer serilerini (Aynısefa vücut kremi,aynısefa yağı,aynı sefa sabunu) Farmasi kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz Paraben ve  boya  içermez. Kuru,yıpranmış ve hassas ciltler için harika bir üründür. Aynısefa bitksinin ismi latincede Calendula olarak adlandırılır. Zaten kremlerin üzerindede bu ismi görüyor olacaksınız.

Öncelikle bu ürünü kuru cildi olanlara öneriyoruz. Aynısefa yağı özlü olduğu için cilde yoğun nemlendirme ve bakım sağlamaktadır. Özellikle cilt lekeleri,çiller, güneş lekeleri, doğum lekeleri, çatlaklar,egzama,mantar gibi bir çok soruna iyi gelen aynısefa yağının Farmasi labaratuvarlarında formülüze edilerek kullanıma sunulmasından dolayı Farmasi Kullananlar tarafından oldukça talep gören ürünlerimiz arasındadır.Farmasi Aynısefa kremi, aslında hepimizin yakından bildiği bir sarı çiçekleri olan bir bitkiden elde edilir.

Aynısefa

Aynısefa yüz kremini  yüze, el kremini el bölgesine, vücut kremini de vücuda kullanmak gerekir. Çünkü cildimizin her bölgesi aynı hassasiyette değildir.

O nedenle Aynısefa yağlı yüz kremi, cildimizin en hassas bölgesi yüz için özel geliştirilmiştir. Yüzünüze gerekli nemi verirken güneş 15 SPF güneş korumasıylada cildinizi güneşe karşı koruyacaktır.Yüzünüzde yatıştıcı etki oluşturuken, dışardan gelecek etkenlere karşı koruyucu bariyer oluşturacaktır. Eğer yüzünüzde çil,leke vb. bir sorun varsa, haftada 2 kez de Farmasi peeling ürünleri ile maske uygulamasınızı tavsiye ediyoruz.

Farmasi Aynısefa ürünleri

Farmasi Aynısefa El kremi, ile hassasiyet problemi yüksek, yıpranmaya karşı duyarlı ellerinizin bakımı için harika bir çözüm sunar.İçeriğindeki Aynısefa yapığının yatıştırıcı etkisi  ellerinizin duyduğu nem ihtiyacını karşılar.Onarıcı etkisiyle ellerinizin günlük bakımını sağlar.

Tüm bu harika ürünlerimizi katalog fiyatından %40 daha indirimli almak doğal ürünlerimizi kullanmak için aşağıdaki Farmasi üyelik formumuzdan üye olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.