Farmasi Aynısefa yağı ürünleri doğal içerikli ürünlerdir.Doğadaki bir çok şifalı ürünü, bizlerle buluşturan Farmasi, yine çok bildiğimiz Aynısefa bitkisinden ürettiği doğal Dr.Cevdet Tuna Aynısefa ürün gurubu ile çözümler sunuyor.

Vücut kremi, yüz kremi, el kremi, sabun ve saf aynısefa yağı olmak üzere 5 farklı ürünü Dr.C.Tuna formülüyle FARMASİ ARGE laboratuvarlarında geliştirilmiş ve dermotolojik testlerden geçmiştir.

Aynısefa, Calendula ismiyle de bilinmektedir. Aynısefa şifalı bitkisinin cilt üzerinde de bir çok faydası vardır. Farmasi, cilt üzerindeki faydalarına odaklı olarak, Aynısefa ürünlerini üretmiştir.

Farmasi Aynısefa Ürünlerinin Faydaları

 • Yaşlılıktan yada güneşin etkisinden kaynaklanan cilt lekelerinde
 • Doğum lekeleri ve çatlakların görünümünün azalmasına
 • Sivilce yada diğer nedenlerden oluşmuş cilt lekelerinin giderilmesinde
 • Sulu egzama ve Sedef gibi cilt problemlerinde
 • Genital bölgelerde çıkan mantarlarda
 • Ayak mantarlarında
 • Karın çatlaklarında
 • Vücut çatlaklarındaki görünümün azalmasında
 • Kuru ciltlerde yüksek nemlendirici olarak kullanılır
 • Güneş ışınlarına karşı koruyucu özelliği vardır.
 • Topuk ve dirsek çatlaklarında

Ve bir çok problemde sizlere çözüm sunacaktır.

Dr. Cevdet Tuna ürünleri, paraben ve triklosan gibi zararlı kimyasallar içermediğinden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Şimdi Farmasi Aynısefa ürünlerimizi kısaca tanıyalım.

farmasi-aynisefa-yuz-kremi-600x600

1.Farmasi Aynısefa Yüz Kremi

Yüzümüz, cilt yapısı olarak vücudumuzun diğer bölgelerine göre daha hassastır. O nedenle Farmasi kuru ciltlerdeki yüz bölgesini nemlendirmek, çiller ve lekeleri gidermek için Farmasi Aynısefa yüz kremi özel formülüyle üretilmiş ve dermotolojik testlerden geçerek Farmasi kataloğundaki yerini almıştır. Farmasi Aynısefa yüz kremi 15 SPF güneş koruma faktörü de içeridiğinden yüzünüze bir bariyer oluşuturup dış etkilere karşı korur ve yatıştırır. Ürünün üzerinde Paraben free (paraben içermez), Dye Free (Renklendirici içermez), Naturally Active (doğal aktif) olarak yazdığını göreceksiniz.

farmasi-aynisefa-el-kremi

2.Farmasi Aynısefa El Kremi

El bölgesindeki cilt sorunlarına karşı özel formülasyonu ile yıpranmaya maruz kalan elleriniz için geliştirilmiştir. İçeriğindeki Aynısefa yağının yatıştırıcı ve koruyucu etkisiyle cildinize maximum faydayı sağlar.

farmasi-aynisefa-balsam

 1. Farmasi Aynısefa Krem-Balsam

Özellikle vücut bölgesindeki çatlaklarda, lekelerde etkili olan bu krem ile, yeni doğum çatlaklarınızın görünümünü kolayca çözeceksiniz. Daha eski çatlaklarda ise görünümü hafifletecektir.Sulu egzama ve mantar problemlerinizde yardımcı olacaktır.

farmasi-aynisefa-yagi

 1. Farmasi Aynısefa Yağı (%100 Saf Yağ)

Mucizevi ürün Aynısefanın %100 saf yağıdır. Yoğun nemlendirme,koruma ve bakım isteyen bölgelerde kullanılabilir.

farmasi-aynisefa-sabun

 1. Farmasi Aynısefa Sabunu

Farmasi Aynısefa sabunu, cildinizin istenen nem dengesini sağlar. İçeriğindeki aktif bileşenler nedeniyle cildinize nem sağlar. Kuru ciltlerin nem oranını dengelemede yarcımcı olur.

Tüm bu Doğal Farmasi ürünlerimizle kendinize doğal olarak bakmak için Farmasi üyelik formundan üye olabilirsiniz.

Züleyha Avcı Yanatma
Plantin Direktör
Whatsapp:05459752479