Farmasi
Başlangıç Paketi ile ilgili merak ettiklerinizi bu  yazımızda bulabileceksiniz.Farmasi’ye yeni üye olan yada üye olmak isteyen kişilerin en çok sordukları soruların cevabını bu yazımızda bulacaksınız. Kısaca soruların altına cevaplarını yazarak bilgi sahibi olmanızı sağlayacağım.

 1. Farmasi Başlangıç Paketi Nedir?

  Farmasi başlangıç paketi, Farmasi’ye yeni üye olanların ilk siparişlerinde 1 kez satın  alabilecekleri çok avantajlı bir  paketir.

 2. Farmasi Başlangıç Paketi Fiyatı Nedir?

  Farmasi başlangıç paketi kargo dahil fiyatı 49,99 TL dir. Normal değeri 244 TL olan 8 gerçek boy  ürün,2 katalog ve 5 adet numune ile Farmasi tanıtım broşürlerini sadece 49,99 TL den alırsınız.

 3. Farmasi Başlangıç Paketi Almak Zorunlu mudur?

  Hayır. Farmasi’de başka firmalardaki zorlamaların hiç biri yoktur. Paket alışveriş sırasında ilk siparişinize otomatik eklenir. Almak istemiyorsanız silebilirsiniz. Başlangıç paketiyle Farmasi ürünleri ile tanışmak önemlidir.

 4. Farmasi Başlangıç Paketi İçinde Neler Vardır?

  PAKET İÇERİĞİ
  YENİ KAYITLARA ÖZEL BAŞLANGIÇ PAKETİ
  🌼CC krem
  🌼Çok amaçlı temizleyici
  🌼Ruj
  🌼Siyah maske
  🌼Biberli balsam
  🌼Şampuan
  🌼Çay ağacı sabunu
  🌼Diş macunu
  🌼2 adet katalog
  🌼Testerlar
  🌼Farmasi tanıtım broşürü

 5. Farmasi Başlangıç Paketi Neden Önemlidir?

  Yeni Farmasi üyesi olanların satışlarını ve ürün tanıtımlarını kolaylıkla yapıp satışlarını kolayca arttırabilmeleri için her kategoriden ürünler seçilerek hazırlanmış oldukça avantajlı, harika bir pakettir. Ürün almadan ürün tavsiye edilip satılmaz felsefesinden yola çıkarak hazırlanan bu paket oldukça uygun olup tüm yeni üyelerin kolaylıkla alabileceği bir fiyattan satışa sunulmuştur.

 6. Farmasi Başlangıç Paketi Kodu Nedir?

  Farmasi başlangı paketi kodu ile eklenemez. Yeni üyeler bir kez ilk siparişlerine 1 ürün eklediklerinde otomatik olarak eklenir. Paketi almak istemeyen yeni üyeler, paketi sepetten silebilir.

 7. Farmasi’ye Daha Önce Kayıt Olanlar Bu Paketi Alabilir mi?

  Farmasi’ye daha önce kayıt olup hiç sipariş vermemiş olanlar, başlangıç paketini alabilirler. Ancak dah aönceden kayıt olup 1 defa sipariş vermiş olanlar alamazlar.

 8. Farmasi Bağlangıç Paketi Prim Değerli midir?

  Hayır. Farmasi başlangıç paketinin puan değeri vardır.

 9. Farmasi Bağlangıç Paketinin En Önemli Özelliklerinden Biri Nedir?

  Farmasi başlangıç paketini aldığınızda, Sistem Destek Bedeli (5 TL),Kargo Ücreti(9,99 TL), Kapıda Ödeme Ücreti (4,5 TL) ve 2,19 TL Kattalog Ücreti faturanıza eklenmez. 23 lira hemen kazancınız olur.

Siz de Farmasi ailesine katılıp, kazanç elde etmek istiyorsanız, üye olduktan hemen sonra ilk olarak başlangıç paketini almanızı öneriyorum.

Züleyha Avcı Yanatma
Emas Direktör
Whatsapp,Tel:05459054387 ve 05459752479

Hemen Üye Olun Şifreniz Cep Telefonunuza Gelsin.