Farmasi Başlangıç Paketi ile ilgili merak ettiklerinizi bu  yazımızda bulabileceksiniz.Farmasi’ye yeni üye olan yada üye olmak isteyen kişilerin en çok sordukları soruların cevabını bu yazımızda bulacaksınız. Kısaca soruların altına cevaplarını yazarak bilgi sahibi olmanızı sağlayacağım.

Farmasi Başlangıç Paketi

 1. Farmasi Başlangıç Paketi Nedir?

  Farmasi başlangıç paketi, Farmasi’ye yeni üye olanların ilk siparişlerinde 1 kez satın  alabilecekleri çok avantajlı bir  paketir.

 2. Farmasi Başlangıç Paketi Fiyatı Nedir?

  Farmasi başlangıç paketi kargo dahil fiyatı 39,99 TL dir. Normal değeri 206 TL olan 6 ürün,2 katalog ve 5 adet numune ile Farmasi tanıtım broşürlerini sadece 39,99 TL den alırsınız.

 3. Farmasi Başlangıç Paketi Almak Zorunlu mudur?

  Hayır. Farmasi’de başka firmalardaki zorlamaların hiç biri yoktur. Paket alışveriş sırasında ilk siparişinize otomatik eklenir. Almak istemiyorsanız silebilirsiniz.

 4. Farmasi Başlangıç Paketi İçinde Neler Vardır?

  PAKET İÇERİĞİ
  1.Adet Diş Macunu (112 gr)
  2.1 Adet Dr.C.Tuna Masaj Jeli (125 Ml)
  3.1 Adet Farmasi Megashock Maskara
  4.1 Adet Farmasi Mat Ruj
  5.1 Adet Mr Wipes Farmasi Çok Amaçlı Temizleyici White Flowers (500 ml)
  6.1 Adet Farmasi Parfüm (50 Ml)
  7.2 Adet Farmasi Kataloğu
  8. Farmasi Tanıtım Broşürleri

  6 adet ürün, 2 katalog, 5 adet numune, şirket tanıtım broşürleri vadır.

 5. Farmasi Başlangıç Paketi Neden Önemlidir?

  Yeni Farmasi üyesi olanların satışlarını ve ürün tanıtımlarını kolaylıkla yapıp satışlarını kolayca arttırabilmeleri için her kategoriden ürünler seçilerek hazırlanmış oldukça avantajlı, harika bir pakettir. Ürün almadan ürün tavsiye edilip satılmaz felsefesinden yola çıkarak hazırlanan bu paket oldukça uygun olup tüm yeni üyelerin kolaylıkla alabileceği bir fiyattan satışa sunulmuştur.

 6. Farmasi Başlangıç Paketi Kodu Nedir?

  Farmasi başlangı paketi kodu ile eklenemez. Yeni üyeler bir kez ilk siparişlerine 1 ürün eklediklerinde otomatik olarak eklenir. Paketi almak istemeyen yeni üyeler, paketi sepetten silebilir.

 7. Farmasi’ye Daha Önce Kayıt Olanlar Bu Paketi Alabilir mi?

  Farmasi’ye daha önce kayıt olup hiç sipariş vermemiş olanlar, başlangıç paketini alabilirler. Ancak dah aönceden kayıt olup 1 defa sipariş vermiş olanlar alamazlar.

 8. Farmasi Bağlangıç Paketi Prim Değerli midir?

  Evet. Farmasi başlangıç paketinin puan değeri vardır.

 9. Farmasi Bağlangıç Paketinin En Önemli Özelliklerinden Biri Nedir?

  Farmasi başlangıç paketini aldığınızda, Sistem Destek Bedeli (5 TL),Kargo Ücreti(9,99 TL), Kapıda Ödeme Ücreti (3,5 TL) faturanıza eklenmez. 18,5 lira hemen kazancınız olur.

Siz de Farmasi ailesine katılıp, kazanç elde etmek istiyorsanız, üye olduktan hemen sonra ilk olarak başlangıç paketini almanızı öneriyorum.

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp,Tel:05459054387 ve 05459752479

 

Farmasi Hoşgeldiniz Paketi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here