Farmasi makyaj ürünlerimizden en popülerlerinden biri olan   Farmasi BB  Krem Özellikleri ve Kullananlar  yazımda sizinle paylaşıyor olacağım. BB krem pratik kullanımı ve bir çok faydayı tek kremde birleştirmesi nedeniyle son yılların popüler ürünlerinden. BB demek, Beauty  Balm  yada Blemish Balm kısaltması olarak karşımıza çıkmaktadır.
Cildine  fondöten kullanmak istemeyip doğal bir görünüm elde ederek hemde cilt kusurlarını kapatmak isteyenlere için bu iki harika Farmasi ürününün özellikleri ve farklarını yazalım.Doğal makyaj severlerin 1 numaralı ürünü Farmasi BB Krem özelliklerini yazalım.

Bu yazımız sonrasında aşağıdaki  en çok sorulan aşağıdaki sorularınıza cevaplar bulabileceksiniz.

 • BB ne demektir? BB krem nedir? Farmasi BB krem nedir?
 • Hangi BB Kremi kullanmalıyım?
 • BB ne içerir?
 • BB krem Özellikleri Nedir?
 • BB krem kullananlar?
 • Farmasi BB Krem Kullananlar
 • BB krem önerileri
 • BB krem fondotenmidir?
 • Farmasi BB Krem nasıl?
 • En iyi BB krem hangisi?
 • Doğal makyaj için hangi BB Krem?
 • Doğal makyaj yapmak istiyorum
 • Farmasi BB Krem nerede satılır?
 • Farmasi BB Krem almak istiyorum.
 • BB krem Nasıl sürülür

farmasi-bb-krem-ozellikleri-ve-kullananlar

Farmasi BB Krem

Farmasi BB krem, 7 etkiyi 1 krem de elde edebileceğiniz harika bir içeriğe sahiptir. Eskiden bildiğiniz gibi, makyajı tamamlamak için nemlendirici üstüne Fondöten kullanılır ve hem makyajın tamamlanması ve hem de cildin nemlenmesi sağlanırdı. Farmasi BB kremle artık bu ihtiyaç giderilmiş oluyor. BB kremleri, klasik fondötenlerden ayıran en büyük özellik, cildinizdeki gözenekleri kapatmaması,cildinizin nefes almaya devam etmesini sağlması ve diğer extra faydalara sahip olmasıdır. Ancak fondötenler kadar yüksek kapatıcılık sağlamaz. Ağır cilt kusurlarının kapatılması için yine Fondoten kullanmak gerekir. Günlük hafif, doğal bir makaj için, günümüzün vazgeçilmez ürünlerindendir.

Farmasi BB Krem içeriğindeki 7 Etkiyi sağlayan içerikle ilgili bilgileri paylaşalım.

 1. Farmasi BB Krem içeriğindeki Makademya fındık yağı, cildi yatıştırırken ayrıca nem dengesinin korunmasını sağlayan harika bir yağdır.Bu yağ, yıpranmış ve kuru bir cilde ihtiyacı olan nemi ve parlaklığı sağlar.
 2.  Farmasi BB Krem,İçeriğindeki B3 vitamini ise,cilde çok doğal bir parlaklık kazandırır. B3 vitamini Niacin olarak da bilinir. Niacin sağlıklı bir cilt oluşumunu sağlarken aynı zamanda sivilce tedavilerinde de destekleyici bir vitamindir.
 3. Farmasi BB Krem, içeriğinde yulaf özü vardır. Yulaf özü,  içeriğinde bol miktarda farklı proteinlere sahiptir. Ayrıca B vitamini ve mineral tuzlar içeren yulaf özü, cildinizi dış etkenlere karşı koruyarak cildin beslenmesini sağlar.
 4. Farmasi BB Krem içeriğindeki ipek proteni  ile cildinize ipeksi bir görünüm kazandırır. İpek proteinin çok güçlü bir nem dengeleme özelliği olduğundan, parklak görünümlü ve pürüzsüz bir cilt sağlarken,içeriğindeki antioksidanlar ile sivilce ve akne tedavilerinde de yardımcı olarak kullanılmaktadır.Ayrıca yaşlanma karşıtı etkileri mevcuttur.
 5. Farmasi BB Krem, Argan yağı içeriğine sahiptir. Argan yağı, cildin yağlanmasına karşı etkili bir yağdır. Cildi yaşlanmaya karşı korur, ciltteki ince mimik çizgilerinin ve cilt kırışıklıklarının oluşumunu yavaşlatır.
 6. Farmasi BB Krem içeriğindeki Kalojen ise, cildi dış etkenlere karşı karşı güçlü şekilde korurken, cildi yaşlanma etkilerine karşı koruma özelliğine sahiptir.
 7. Farmasi BB Krem içeriğindeki 15 SPF faktör güneş koruması ile cildinizi güneşe karşı koruma özelliğine sahiptir.

Farmasi BB Krem Renkleri

2 farklı rengi vardır. Farmasi BB Krem Açıktan Ortaya (Açık tenliler için) ve Farmasi BB Krem Ortadan Koyuya (esmere yakın tenliler yada esmerle için)

BB Krem Nasıl Sürülür?

Cildinizi temizledikten sonra cildinize nazikçe makyaj yaparak cildinize uygulayabilirsiniz.

Farmasi BB Krem Kullananlar

Peki kimler en çok Farmasi BB kremleri kullanıyor sorusunun cevabını ise, HERKES diyebiliriz. Tüm yağ tiplerine uygun olan Farmasi BB kremi, bu özellikleri keşfeden herkes kullanıyor. Ünlü manken, Özge Ulusoy’da Farmasi BB Krem öneriyor.

Güzelliğinden ödün vermeyen bayanlar, günün her vakti kusursuz bir görünümü ve kusursuz bir cildi tercih ediyor. Farmasi BB kremler tamda onlar için kurtarıcı olarak karşılarına çıkıyor. Çünkü 50 ML lik şık kutusu ile, bayanların çantalarında eksik etmedikleri bir ürün. Yoğun  ev be iş temposunda çalışanlar, sabah erkenden işe gidecek olanlar, hızlıca makyajını tamamlamak isteyenler,doğal bir görünüm elde etmek isteyenler, okulda ders aralarında makyaj tazelemek isteyenler, fondotenleri kullanmak istemeyenler, öğrenciler kısacası HERKES Farmasi BB Krem kulllanabilir.

Siz de aşağıdaki formdan online üye olup size gelecek kullanıcı adı ve şifre ile Farmasi BB Kremleri ve diğer tüm Farmasi ürünlerini katalog fiyatından %30 daha indirimli alabilirsiniz.