Farmasi Age Reversist yaşlanma karşıtı ürünlerimiz ile kısa sürede kırışıklıklarınızdan kurtulun.Yüzünüzdeki ince çizgiler,gözaltı torbaları, geniş gözenekler, ciltteki sarkmış bölgelere anında botoks etkisi yapan ve 15 dakika içinde etkisini göreceğiniz harika bir ürün serimiz olan Farmasi Age Reversist ürün serimiz ekim ayında lansman fiyatıyla sizlere sunuluyor. Farmasi anında etkili gençlik seti olarak adlandırdığımız bu harika seriyi çok sevecek ve etkisini anında göreceksiniz.

Kullanan 75 Bayan,
Kullanan kadınların %100‘ü, bu ürünü kullandıktan sonra ince kırışıklıklarının ve göz cevresi kırışıklıklarının  görünümünde azalma olduğunuz belirtti.

Kullanan kadınların %95 i ürünün, gözaltı şişliklerini giderdiğini ve gözaltı bölgesine hacim kazandırdığınu belirtti.

Kullanan kadınların %96‘sı ürünü kullandıktan sonra gözenek görünümlerinin küçükldüğünü belirtti.

Kullanan kadınların %92 si ürünün sarkmış göz kapaklarını kaldırdığını ve cildinde sıkılaştırma sağladığını belirtti.

Şimdi ürünlerimizden Farmasi Botoks Etkili kremimizi tanıyalım.

Farmasi Botoks Kremi

Farmasi Age Reversist Exceptional Krem

Anında etkili Gençlik ürünümüz Age Reversist  Exceptional krem, içeriğindeki kalojen ce planktron extresi ile doğal olarak anında botoks etkisi oluşuturur ve 15 dakika içinde kırışıklıklarınızın yok olduğunu görürsünüz. Farmasi Botoks kremi olarakta adlandırılmaya şimiden başlandı. Yaş sınırı yoktur. Cildinde kırışıklık olan herkes kullanabilir.

Cilt Görünümünde en az 6 Saate kadar Botoks Etkisi

Yüzdeki çizgi ce kırışıklıkları anında doldurarak, cildin gerginleşmesine, sıkılaşmasına ve cildin sarkık görünümünü yok etmeye, kaz ayaklarının ve göz altı torbalarının görünümünü azaltmaya, gözaltı çukurlarını kapatmaya ce gözeneklerinin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Farmasi Botoks Etkili Krem

Ciltteki Kalojen Sentezinde %67 Artış

Farmasi Age Reversist Exceltional Krem, düzenli kullanımda, ciltteki kalojen sentezini arttırarak ciltteki kırışıklık ve çizgilere karşı savaşmaya yardımcı olur.

Farmasi Botoks Etkili Krem (Age reversist exceptional

cream) Nasıl Kullanılır?

Yüzünüzdeki alın kırışıklıkları, düşük kaş ve göz kapakları, göz altı torbaları, kaz ayakları gibi gerginleştirmek istediğiniz bölgelere parmak uçlarınızla nazikçe ince olarak uygulayın Mimik yapmadan, ürün yüzünüzde kuruyana kadar, 2-3 dakika bekleyin.Temiz cilt üzerine uygulayın ve uygulama öncesi nemlendirici krem kullanabilirsiniz.

En etkili sonuç için Age Reversist serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanın.
52 adet 0,3 Ml lik şashetlerden oluşan ürünümüzün lanman fiyatı sadece 99 TL’dir. Üyelerimiz daha indirimli alabilmektedir.

Ürünün İçeriğindeki doğal PLANKTRON EKSTRESİ  doğadaki gençlik iksirlerinden.

Fransa’nın kuzeybatısında, Atlantik okyanusunun Brest kıyılarında yaygın halde bulunan Marin mikroorganizma kolonilerinden elde edilen Planktron extresi, vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin ve besleyici bir aktiftir.  Ciltte doğal olarak bulunan, Seramit, Hyalüronik asit ve Kalojen üretiminin harekete geçirilmesine, 15 dakika gibi kısa bir sürede cildin daha sıkı hissedilmesine, şekillenmesine, daha genç ve parlak görünüm elde edilmesine yardımcı olur.  Cilt dokusun korumaya, cilde pürüzsüz bir görünüm ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur.

Farmasi ürünlerimizi katalog fiyatından %30-40 daha indirimli almak için hemen üye  olun. Satış zorunlu değildir. Kendinize indirimli üründe alabilirsiniz.

Züleyha Avcı Yanatma
Farmasi Platin Direktör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

Farmasi Botoks Etkili Krem