Farmasi çörek otu yağı saç bakım ürünleri saç bakım yağı,şampuanı,maskesi ve sabunu ile  artık Farmasi kataloglarında sıkça göreceğiniz sağlıklı Dr.Cevdet Tuna ürünleri arasındaki yerini aldı. Artık çörek otu günümüzde cilt bakımında ve kişisel bakımda çok sık kullanılan doğal ürünlerden bir tanesidir.
Teker teker Farmasi çörek otu ürünlerini tanıyalım.

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Şampuanı

Kuru,yıpranmış ve çabuk kırılan saçlar iiçn uygun olan Farmasi Dr.C.Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağlı şampuan, kurumuş saçlarınıza parlaklık verirken içeriğindeki zengin mieraller ile saçlarınızı dipten uca besler.

Omega6,omega9,mineral, vitamin ve protein içeriğiyle saçlarımıza oldukça faydalı olan Çörek otu yağı, Farmasi tarafından özel formülüze edilerek kişisel bakımımıza sunulmuştur.
Şampuanı kullanın, saçlarınızın parladığını,yumuşadığını hemen görürsünüz. 500 Ml gramaja sahiptir. Tüm saçlarda besleyici özelliği vardır.

Farmasi Vitalizing Çörek Otu  Yağı Saç Bakım Maskesi

Şampuanı kullandıktan sonra ıslak saçın uçlarına Dr.C.Tuna Çörek Otu Yağı Saç Bakım maskesi uygulayın. Saç derisine uygulamayın. Uyguladıktan 3-5 dakika  bekletin ve sonrasında güzelce durulayın. İçeriğindeki mineraller ve saçlarınızı besleyecek olan maske den sonra saçlarınızın yumuşacık olduğunu göreceksiniz. 500 ml gramaja sahiptir.

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Sabunu

Tüm cilt tiplerine uygun olan Dr.Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Sabunu, cildinizi besleyecektir. Çörek otu mucizesiniz bu ürünümüzle cildinizde hissedeceksiniz.

Farmasi Çörek Otu Saç Bakım Yağı

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Saç Bakım Yağı

Dr.C.Tuna Çörek Otu Saç bakım yağı,saf çörek otundan formülüze edilmiştir. %100 çörek otu yağı içeriği ile gelen bu mucizevi ürün, saçlarınız içeriğindeki bir çok doğal içerikle, beslenecektir. Duruladıktan sonra saçlarınız ipek gibi yumuşacık olacaktır.Saç uçlarından başlanarak saç derilerine doğru uygulayabilirsiniz. 1-2 dakika kadar saçlarınıza masaj yağtıktan sonra 30 dakika bekleyiniz. Duruladıktan sonrasaçlarınızın canlandığını görecektini. 30 Ml gramaja sahip bu harika üürnü Farmasi bizler için üretti. Haftada 2 kez kullanabileceğiz bu ürünün herhangi bir yan etkisi yoktur.

Siz de Farmasi ürünlerimizi, katalog fiyatından %40 civarı indirimli alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formu doldurarak bir şifre almanız yeterlidir. Sipairşlerde her zaman biz yardımcı oluyor olacağız. Paraben gibi koruyucu maddeleri içermeyen Dr.Cevdet Tuna ürün gurubumuzu kullanın farkı görün.

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör