Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Anti Aging Ürün Serisi, Dr.Cevdet Tuna’nın zamana karşı koruyan formülünü sizlerle buluşturuyor. Farmasi Ekim Kataloğu ile satışa sunulacak bu harika ürün serimizin lansmanı, 12-15 Ekim 2017 tarihlerinde Farmasi 67. Yıl Antalya Konferansında yapılacak.

Farmasi Age Reversist yaşlanma karşıtı ürülerimizle zamanı tersine çevirme zamanı. 4 üründen oluşan Farmasi Age Reversist ürünlerimiz, Farmasi Ekim kataloğunda lansman fiyatı ile tek tek alınabileceği gibi lansman paketi fiyatıyla sizlerle olacak . Tüm ürünlerimizi olduğu gibi yine bu ürün gurubumuzu da Farmasi’ye üye olarak alabilirsiniz.

Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Anti Aging Ürün Serisi

Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Ürünleri 4 üründen oluşuyor.

  • Farmasi Age Reversist  Krem (52 adet*0,3 ml)
  • Farmasi Age Reversist  Temizleyici Jel (100 ml)
  • Farmasi Age Reversist Serum (15 ml)
  • Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem (30 ml)

PLANKTON EKSRESİ NEDİR?

Fransanın kuzeybatısında Atlantik Okyanusu’nun Brest kıyılarında yaygın halde bulunan Marin mikro organizma kolonilerinden elde edilen Plankton extresi, vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin ve besleyici bir aktiftir. Cilt dokusunu korumaya, cilde pürüzsüz bir görünüm ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur.

KIRMIZI ALG ÖZÜ

İskandinav sularında yaygın olan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen bu mucizevi öz, ilk uygulamadan itibaren cildinize nem kazandırır. Diğer aktiflere kıyasla, ciltteki hhidrasyon seviyesini daha hızlı bir şekilde arttırarak, günden güne farkedilir bir etki yaratır.

LAMİNARA EKSTRESİ

Kök hücrelerini, mitokondrial DNA hasarlarına sebep olan serbest radikallerden ev oksidatif stresten koruyan Laminaria Ekstresi, hücresel boyutta oksijenlenme ve ATP sentezini uyarır.

Farmasi Age reversist

Yaşlanma Karşıtı (Anti Aging)Cilt Bakımı

Yaşınıza uyun bir cildinizmi var yada cilt yaşı ile gerçek yaşınız arasında uçurum mu var?  Farmasi Anti Aging Age Reversist ürün gurubu ile yaşınızdan dah agenç görünebileceğiniz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt bakımında cildinize göre ürün kullanmanız önemlidir.  Farmasi Anti Aging ürünlerimiz ile siz de sağlıklı cilt bakımı yapabilirsiniz.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna ürünlerimizi katalog fiyatından %40 daha indirimli almak için Farmasi üyelik formunu doldurarak şifrenizi alabilirsiniz.
Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktor
Whatsapp:0545905487 ve 05459752479