Farmasi Dr.C.Tuna Çay Ağacı Yağı Diş Macunu ile (Dr.C.Tuna tea Tree Oil & Mint Tooth Paste)gülüşünüzde çay ağacı mucizesini gülüşünüzde yaşayın. Çay ağacı, artık Farmasi cilt bakım ürünlerinden sonra şimdide  diş macunumuz ile sizlerle buluştu. Avustralya’da yetişen çay ağacı ile nanenin eşsiz buşuşması ile dişleriniz bembeyaz bir yapıya kavuşurken, nane ise nefesinizi anında ferahlatacaktır.

Vücudumuzda kullandığımız ürünler ne kadar çok kimyasal içerirse aldığımız toksiklerin vücuda girmesi ve rahatsızlıklara yol açması o kadar fazladır. O nedenle mümkün olduğu kadar kişisel bakımızmızda doğal ve sağlıklı  içeriğe sahip  ürünleri tercih etmeliyiz.

Dişlerine bakım yapmak isteyenler genelde günde 3-4 defa diş macunu ile dişlerini fırçalar. Dışarda satılan sıradan diş macunlarında SLS,paraben,florid gibi zararlı kimyasallar olduğundan, bu zararlı maddelerin vücuda geçme olasılığı ve riski sürekli vardır. Bir ürünün doğal alternatifi varsa her zaman onu kullanmayı tercih etmeliyiz.

Bu içerikler, zararı kanıtlanmış zararlı maddelerdir. Zararlı kimyasallar genelde ucuz olduklarından bu tür ürünlerde kullanılır. Doğal içerikli ürünlerin girdi maliyetleri daha pahalıdır.

Helal belgeli,sağlığa duyarlı ürünler üreten Farmasi, kendi ARGE labaratuvarında sağlıklı ürünler üretmeye devam etmektedir.

Farmasi’de doğal ürünler konseptiyle ürünler üretmektedir. Farmasi Dr.C.Tuna Çay Ağacı Yağı   ve nane  Diş Macunu’da bu konsepte sahip doğal özler içeren bir diş macunudur.

Çay ağacının anti-bakteriyel ve anti-fugal özelliğide ağız içi bakımında diş etlerinde ve bakterilerin mikroplarının yok edilmesinde önemlidir.

Farmasi Çay Ağacı Yağı   Diş Macunu, Dr. Cevdet Tuna kurallarına göre üretilmiş bir ürünümüzdür.

Farmasi Dr.C.Tuna Çay Ağacı Yağı Diş Macunu Özellikleri

  • SLS içermez
  • PARABEN İçermez
  • GLUTEN içermez
  • Florid İçermez
  • Sert aşındırıcılar içermez
  • İçeriğindeki doğal nane aroması ile nefesinizi tazeler.
  • Sert aşındırıcı içermediğinden diş etlerinize zarar vermeden temizler.
  • Ağız içi alkaliliğini arttırır. Çürük oluşunu engeller.
  • 112 gr tüp şeklindedir.

Siz de Farmasi’nin bu ürününü indirimli almak, sağlıklı diş ve ve diş eti bakımınızı bu doğal ürünümüzle yapmak istiyorsanız, Farmasi üyelik formumuzu doldurmanız yeterlidir.Çay ağacının mucizevi etkilerini cilt bakımında olduğu kadar diş bakımınızdada göreceksiniz.