Farmasi Dr.C.Tuna Siyah Maske, ekim kataloğunda lasnman fiyatıyla satışa sunulacak yeni ürünlerimizden bir tanesidir. Son zamanlarda çok popüler olan ürünlerden olan Siyah maske artık Farmasi’de de üretildi ve kataloğa satış için konuldu.

Siyah Maske Nedir?

Kadınların olduğu kadar, erkeklerin de tercih edebileceği soyulabilir özelliğe sahip siyah maske, aktif karbon ile zenginleştirilmiş, doğal içeriği sayesinde cildinizdeki siyah nokta ve akne oluşumunu önlemeye ve var olan siyah nokta ve akneleri temizlemeye yardımcı olur.

Farmasi Siyah Maske (Dr.C.Tuna Black Mask) Özellikleri

  • Aktif karbon içeriği sayesinde ciltteki fazla yağı emerek, gözeneklerdeki toksin ve kirleri temizler, oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur.
  • Cildi temizler ve gözeneklerin sıkı görünmesine yardımcı olur.
  • Ölü hücrelerden arınan sıkılaşmış bir cilt görünümü sağlar.
  • İçeriğindeki B3 vitamini sayesinde parlak ve ışıltılı bir cilt yapısı oluşturur.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.

Farmasi Siyah Maske Nasıl Kullanılır?

  1. Siyah maskeyi, problemli bölgelere; göz çevresi, tüylü ve hasarlı bölgeleri dışarıda bırakacak şekilde uygulayınız.
  2. Maskesinin kuruması için 20-25 dakika bekleyiniz.
  3. Maskeyi yüzünüden yavaşça sıyırınız. Kalıntıları ılık su ile yıkayınız. Haftada 2-3 kez kullanınız.

Rengni doğal bileşenlerden alan Farmasi Siyah maske, 80 ml tüp ambalajı ile %65 indirimle ekim kataloğunda satışa sunulacak.Siyah maske nedir? Siyah Maske nasıl kullanılır? Siyah Maskenin özellikleri nelerdir? Siyah maske nerelerde satılır? gibi sorularınızı bu makalede vermiş oldum.

Siyah maske ilk 20-25 dakikada çok etkilidir. sürüldükten sonra beklemek gerekir.Makyajınızı maskeden hemen sonra yapmayın bir süre bekledikten sonra yapmanız tavsiye edilir.

Yaşılık etkilerini azaltmaya yardımcı olur.