Farmasi kazançlar dünyasına hoşgeldiniz…

HAYALLERİNİZ İÇİN ÇOK KAZANABİLİRSİNİZ!!!

Artık sizde binlerce Farmasi Danışmanı gibi kendi kariyerini kendi çizen,kendi ayakları üzerinde duran ve istediği kadar çalışıp hayal ettiği kadar kazananlardan farmasi kazanç sistemi içinde içinde yer alıyorsunuz.Başlangıçta sadece kendi ihtiyaçlarınızı kazanırken şimdi ise çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz iş ve kariyer  imkanı içinde bulunuyorsunuz. Hemde sıfır sermaye ve sıfır risk ile bu işe başlayabilirsiniz.

Türkiye’den 123 ülkeye ihracat yapan, Türk firmaları arasında Network Marketing sistemini 9 ayrı ülkede kurup yöneten, 5 ayrı fabrikayı, bünyesinde bulundurup sağlıklı ürünler üreten ve dünyada 350 milyon kullanıcı ile kendi alanında Türkiye ihracat liderliği yapmış Farmasi Kozmetik size  kusursuz bir iş imkanı ve muhteşem bir kazanç planı sunmakta. Aşağıda belittiğimiz gibi temel 7 adet kazanç fırsatı ile birlikte daha bir çok hediye ve sürprizler sizi beklemekte.
Farmasi‘de kayıt olduğunuz anda kazanmaya başlarsınız. 3 tür kazancınız olur.

1.Ürünleri sadece kendinize alırsanız katalog fiyatından daha indirimli aldığınız için TASARRUF edersiniz.
2.İndirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından tanıdıklarınıza tavsiye edip satarak satış kazancı elde edebilirsiniz.
3. Kendinize ekip kurarak maximum kazanç fırsatlarından yararlanırsınız. Ayda 5000 TL ve üzeri kazanabilirsiniz.

Farmasi iş fırsatı

Farmasi Kazanç Fırsatlarında,
—————————————————————————————————————————————————–

1.Adım:Katalogtan satış yaparak %30 kar elde edersiniz.

2.Adım:Kendiniz gibi kişileri sisteme dahil edip ekip yönetirsiniz ve performans primi (%3,6,9,12,15,18 ve 22) almaya hak kazanırsınız.

3. Adım:Direktörlük Primi(%3,2,1.5,1) oranında ekstra 4 alt seviyeden kazanabilirsiniz.

4. Adım:Direktörlük primi almaya hak kazanırsınız.

5. Adım:Kendiniz gibi direktörler yetiştirip (Altın, Platin,Zümrüt,Elmas) direktörlük primi kazancınızı arttırabilirsiniz.

6. Adım: Platin seviyesine geldiniz andan itibaren araba teşviğini almaya hak kazanırsınız.

7. Adım: Platin seviyesinden itibaren, yurtiçi ve yurtdışı tatil seyahati fırsatından yararlanırsınız.

Sizinde nedenleriniz aşağıdakilerden biri yada hepsi ie Farmasi size bunların tümünü sağlamaktadır. Siz de hemen Farmasi ailesine katılın..

Farmasi İş Fırsatı