Farmasi hızlı başlangıç ödülü,Farmasi ailesine katılan ve kariyer basamaklarında yükselen herkese kariyer primlerinin dışında ekstradan para yatırılacaktır. Bu yazımda size ilgili  koşulları anlatıyor olacağım. Farmasi ailesine katılıp hızlı bir şekilde kendi alt üyelerini (alt ekip) kuran kişiler bu seviyelere hızlıca ulaşacaklardır.  Siz de Farmasi’nin en güçlü ekibi ile çalışmak için aşağıdaki formu doldurarak hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.
Farmasi kariyer seviyelerini kısaca hatırlayalım

Farmasi Kariyer Seviyeleri
% 3         500 TL Puan
% 6      1.500 TL Puan
% 9      3.000 TL Puan
% 12    6.000 TL Puan
% 15    10.000 TL Puan
% 18  15.000 TL Puan
% 22  20.000 TL Puan

Eylül’de ilk defa %9 seviyesine ulaşın Ekim’de seviyenizi koruyun 100 tl bonus

Eylül’de ilk defa %12 seviyesine ulaşın Ekim’de seviyenizi koruyun 200 tl bonus

Eylül’de ilk defa %15 seviyesine ulaşın Ekim’de seviyenizi koruyun 300 tl bonus

Eylül’de ilk defa %18 seviyesine ulaşın Ekim’de seviyenizi koruyun 400 tl bonus

Eylül’de ilk defa %22 müdür seviyesine ulaşın Ekim’de seviyenizi koruyun 700 tl bonus

Toplamda 1700 TL extradan para kazanma kazanma fırsatı.

Seviyeye ilk kez çıkma şartı aranmaktadır. Kişinin ulaştığı seviyede alt ekibinde kendisiyle aynı seviyede kişi olması halinde seviye farkı aranmaktadır. Bu ödül program Ocak 2018 tarihine kadar devam edecektir. Ocak ayına kadar ilgili seviyeye ilk defa çıkılması ve bir sonraki ay seviyenin korunması gerekmektedir.

Örnek 1:

A Kişisi ilk kez %12 seviyesine çıkıp  alt ekibinde kendisiyle aynı seviyede %12 seviyesinde bir B kişisi  varsa  A kişisinin seviyesinin en az %15 olması gerekmektedir.

A Kişisi ilk kez %15 seviyesine çıkıp  alt ekibinde kendisiyle aynı seviyede %15 seviyesinde bir B kişisi  varsa  A kişisinin seviyesinin en az %18 olması gerekmektedir.

A Kişisi ilk kez %18 seviyesine çıkıp  alt ekibinde kendisiyle aynı seviyede %18 seviyesinde bir B kişisi  varsa  A kişisinin seviyesinin en az %22 olması gerekmektedir.

Daha önce farklı firmalarda Network Marketing deneyimi olup ekibi olanlar bu seviyeleri çok daha hızlı tutturacaklardır. Finansal özgürlük,tatil,gezme,ödüllendirme ve girişimcilik gibi nedenleriniz varsa Farmasi size hepsini sağlıyor.

Siz de Farmasi’nin bu kazançlı dünyasında yer almak ve sürekli yüksek kazançlar elde etmek için ekibimize katılın. Hayallerinize giden yolda birlikte çalışalım.

farmasi-kariyer-ve-kazanc-sistemi