Farmasi ailesine yeni katılacak adaylarımız hoşgeldiniz kampanlarımızla daha fazla kazanıyorlar. 1. Adım Hediyesi: BB KREM+ZEN MASKARA Ocak Ayında Farmasi üyesi olup Ocak kataloğundan 180 TL puan sipariş giren üyelerimize hediyeleri kolilerinde siparişlerine ücretsiz eklenmiş olarak gönderilir. Ocak ayı bohunca tek seferde yada bir kaç siparişte 180 TL puanı yapabilirsiniz. Tek seferde verme zorunlu değildir.
2. Adım Hediyesi: BAYAN PARFÜMÜ+ERKEK PARFÜMÜ 1.Adım HEDİYESİNİ alan üyelerimiz ikinci aylarında da en az 180 TL puan sipariş girerlerse 2 adet parfümü HEDİYE kazanacaktır.
3. Adım Hediyesi: BAYAN PARFÜMÜ+ROLON+VÜCUT LOSYONU 1ve 2..Adım HEDİYESİNİ alan üyelerimiz 3. aylarında da en az 180 TL puan sipariş girerlerse bayan parfüm HEDİYE kazanacaktır.
2. Adım Hediyesi: BAYAN PARFÜMÜ+ERKEK PARFÜMÜ 1.Adım HEDİYESİNİ alan üyelerimiz ikinci aylarında da en az 180 TL puan sipariş girerlerse 2 adet parfümü HEDİYE kazanacaktır. 3. Adım Hediyesi: BAYAN PARFÜMÜ+ROLON+VÜCUT LOSYONU 1ve 2..Adım HEDİYESİNİ alan üyelerimiz 3. aylarında da en az 180 TL puan sipariş girerlerse bayan parfüm HEDİYE kazanacaktır.