Farmasi kasım kataloğunda, en yeni trenler,güzellik haberleri, Çağla Şıkel’den makyaj sırları, sağlıklı Farmasi ürünleri, yeni çıkan ürünlerimiz ve %85 e varan indirimler sizleri bekliyor. Farmasi Kasım Kataloğu kapak yüzümüz Çağla Şıkel. Katalogtak fiyatlar 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Bir çok başarılı işte imzası olan ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel, trend denince akla ilk gelen isimlerden biri. Stilini ve profesyonel yaşamını yakından takip ettiğimiz Çağla Şıkel’de dikkatimizi çeken hayranlıkla takip ettiğimiz diğer bir şeyde muhteşem bronz tenine yaptığı makyaj.

Peki nedir bu makyajın Sırrı? Bu doğal görünümü hangi Farmasi ürünleri ile elde ediliyor adım adım sizler için yazdık.

1.ADIM

Çağla’nın muhteşem ten renginin  hepimiz farkındayız. Onun gibi parlak ve bronz bir ten için ilk olarak Farmasi VFX Primer makyaj bazı ile cildinize kusursuz makyajın temellerini atın. Gözenek ve ince çizgi  görünümünü anında gizleyin. Bu baz sayesinde üzerine uygulayacağınız ürün, cilde eşit şekilde dağılırken makyajınızın kalıcılığını arttırmış olacaksınız.

2.ADIM

Çağla Şıkel’in cildinde kullandığı ürünler için canlı ve pürüzsüz bir görünüm olmazsa olmazı.
Farmasi’nin yüksek kapatıcılığa sahip  profesyonel fondöteni VFX Pro Camera Ready, ışığı dağıtarak kusurların bulanıklaşmasını sağlıyor. Üstelik cilt ile bütünleşmiş bir görünüm oluşturmasıylada oldukça ideal.

3.ADIM

Bronz Pudra ile kontür makyajı yapıyoruz ve Aydınlatıcı kullanıyoruz.

Farmasi 14 numara Terracotta Bronz Pudra ile gölge ve ışık oyunlarını kullanarak yüzünüze kontür yapın.
Elmacık kemiklerinizi öne çıkarmak için Farmasi Kesik Uçlu Allık Fırçası ile Bronz pudrayı uygulayın.

4.ADIM

Sonra, Farmasi Terracotta Aydınlatıcı Pudra‘yı yanaklanıza uygulayın ve hafifçe dağıtın. Biraz da şakaklara doğru uygulayıp, tek makyajınızı sonlandırın.

 

5.ADIM

Siyah renkli Eyeline/Kalem ve koyu tolardaki farlar Çağla Şıkel’in dumanlı göz makyajı için mükemmel seçim.Sizde gözlerinize Far uygulaması yaparak, ifadenize daha net bir kimlik kazandırabilir, siyah bir eyeliner ile bakışlarınıza derinlik kazandırabilirsiniz.

Farmasi 101 numara siyah göz kalemini, alt ve üst kirpik diplerine uygulayın. Ardından hafifçe dağıtın. İşte dumanlı göz makyajınız ile hazırsınız.

 

6.ADIM

Gözlerinize highligter uygulaması yapın. Göz ve kaş kemiğinin üzerine yada göz pınarlarınıza uygulayabilirsiniz. Yüz makyajınıza ışıl ışıl ve canlı bir dokunuş kazandırabilirsiniz.

7.ADIM

Farmasi’nin hafif ışıltılı farları ile gözlerinizi ön plana çıkarın! Farmasi Velvet Göz Farı 10 numarayı gözünüze baz olarak uygulayın. Farmasi Velvet Göz Farı 04 numarayı uygulayıp gözünün katlanma bölgesi ve dış köşelerine Farmasi Velvet 05 numarayı hafifçe dağıtarak bu görünümünüzü elde edebilirsiniz.

8.ADIM

Farmasi Starlook maskara ile kirpiklerinize hacim kazandırın.

9.ADIM

Farmasi Camuflage Stick ile kusurları kolayca kapatın.

10.ADIM

Kaşlarınıza Farmasi Kaş Pomadı 2 numarayı uygulayın. Kaş Pomadı, kaşlarınızı hassas şekilde çizer, seyrek alanları doldurur. Doğal görünümlü mükemmel kaşlarınız olur.

11.ADIM

Makyajda doğallık akımı, gün be gün büyüyor. Dumanlı göz makyajının tamamlayıcısı olarak parlak bir cildin olmazsa olmazı Nude dudaklar. Dudakların kendi rengini ön plana çıkaran Farmasi True Color 5 Numara ruj ile makyajınızı tamamlayın.

Tüm Farmasi kozmetik ürünlerimizi geliş fiyatından almak için kayıt olun. Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile indirimli alışveriş yapın.

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here