Farmasi Kampanyaları

Farmasi Katalog

farmasi kataloğu

Farmasi katalog ile satış yapan doğrudan satış firmalarındandır. Ürünler modern Farmasi tesislerinde üretilir ve son kullanıcıya Farmasi Katalog ile ulaştırılır.

2000’in üzerinde ürün çeşidine sahip olan Farmasi kataloğunda, kozmetik, temizlik,bay/bayan kişisel bakım, bay/bayan parfümleri,şampuanlar, duş jelleri,temizlik ürünleri, doğal sağlık ürünleri, ev araç gereçleri ve takviye edici gıdalar gibi bir çok kategoride ürün yer almaktadır.

Farmasi kataloğu her ay yeni çıkarılan ürünlerle ve yeni fiyat kampanyaları ile son kullanıcıya ulaşır. Farmasi Katalog teminini üye olarak  yada satışını yapan birinden yapabilirsiniz.

Ayrıca Farmasi ürünleri ve fiyatları konusunda sabırsızlanıyorsanız hemen ona da çözümümüz mevcut. Farmasi Online Katalog ile hemen ürünlerimize ve fiyatlara göz atabilirsiniz.

Farmasi üyesi olduğunuzda, ürünleri katalog fiyatından %30-40 civarı daha indirimli alabilir ve katalogtaki tüm kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz indirimli almış olduğunuz Farmasi ürünlerini, katalog fiyatından çevrenizde satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Farmasi üyesi olduğunuzda satış yapmak zorunlu değildir. Dilerseniz sadece indirimli ürün alabilirsiniz.

Farmasi katalog konsepti, o yılın trend ürünlerine göre belirlenir. Katalogta en çoks atılan tercih edilen ürünler yer almaktadır.   200 sayfaya yakın Farmasi kataloğunun ilk sayfalarında genelde yeni çıkan ürünler lansman fiyatıyla yayınlanır. Katalog ön ve arka bölümden oluşur. Ön bölümde daha çok, renkli kozmetik ürünleri,parfümler ve kişisel bakım ürünleri yer alırken, arka tarafta ise, Farmasi Dr.Cevdet Tuna ürünleri yer almaktadır. Üye olduğunuzda Dr.Cevdet Tuna ürün serimizden %40, diğer ürünlerimizden %30 daha indirimli alma imkanı elde edersiniz.

Farmasi Katalog

Farmasi katalog ile nasıl sipariş toplayabilirsiniz?

Farmasi üyesi olduktan sonra, bu işi kazanç amaçlı düşünüyorsanız, katalog ile satış yapmak Farmasi kazanç modellerinden sadece bir tanesidir. İndirimli aldığınız ürünleri, Farmasi katalog ile gezmelerde, parkta, çay/kahve sohbetlerinde, altın günlerinizde çevrenizdeki kişilere gösterip satarak sipariş toplayabilirsiniz. Ürünlerin ödemesi Kapıda Nakit yada sipariş sırasında kredi kartı ile yapılmaktadır.

Satışlarınızı daha çok arttırmak için, daha fazla Farmasi katalog almalı ve daha fazla lokasyona kataloğunuzu bırakmalısınız. Farmasi Katalog sizin dükkanınız gibi düşünebilirsiniz. Dükkanınızı ne kadar çok yere açarsanız satışlarınızı ve cironuzu o kadar çok arttırırsınız. Başarılı bir satışçı en az 5 Farmasi Katalog ile çalışmalıdır.

Farmasi üyesi olduğnuzda, ilk kataloğu şirket yollamaz. Kaydınızı yapan kişiden isteyebilirsiniz. Yada aşağıdaki üyelik formundan Farmasi’ye kayıt olup benden talep edebilirsiniz. Siz de evinizin her bir bireyi için ürün bulabileceğiniz Farmasi Katalog tan indirimli ürün siparişi vermek istiyorsanız aşağıdaki Farmasi üyelik formumuzu doldurun. Kataloğunuzu adresinize ücretsiz olarak göndereyim ve hemen alışverişe başlayın. Güncel Farmasi katalğunu sitemizden online olarak inceleyebilirsiniz.

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı-Platin Direktör

 

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Direktör, Danışman, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

Yorum Ekle

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO