Farmasi Keratin Serisi Ürünlerimiz
Yoğun Bitkisel Keratin Kompleksi ile Saçlarınız Tekrar Hayata Dönüyor…
Farmasi Keratin Saç Bakım SERİSİ.
FARMASİ Keratin Therapy Onarıcı Şampuan 400 ml.
FARMASİ Keratin Therapy Onarıcı Maske 200 ml.
FARMASİ Keratin Therapy Onarıcı Sprey 115 ml.
FARMASİ Keratin Therapy Onarıcı Serum 30 ml.

FARMASİ KERATİNLİ SAM BAKIM ÜRÜNLERİ

Keratin vücudumuzda ,tırnak,diş va saçlarda bulunan bir proteindir. Saçlara esneklik veren, keratindir. Phytokeratin protetini,yüksek derecede koyuruculuk özelliğine sahiptir.

SAÇ BAKIMINDA 1.ADIM:
Farmasi Professional Keratin Therapy Onarıcı Şampuan 400 ML

Farmasi keratin serisi,yıpranmış, röfleli yıpranmış, cansız saçları keratin ile canlandırırken, derinlemesine temizlik sağlar. Daha etkili olabilmesi için FARMASİ Keratin Therapy Onarıcı Maske ile kullanılmalıdır.18 farklı Amino asid içeren keratinli şampuan 400 Ml lik gramaja sahiptir.Keratinin onarıcı özelliği ile saçlarınız daha sağlıklı bir bakıma kavuşacaktır.

Farmasi temmuz kataloğunda lansmanı yapılan Farmasi keratin serisi ürünlerimizi Farmasi ağustos kataloğundan lansman fiyatıyla da alabilirsiniz.

Farmasi Keratinli Şampuan

SAÇ BAKIMINDA 2.ADIM:
Farmasi Professional Keratin Therapy Onarıcı Saç Maskesi

Saçı mükemmel  bir şekilde nemlendiren Farmasi Profesyonel  Keratin Terapi Onarıcı saç maskesi, saçta derinlemesine temizlik yapar, parlak bir görünüme kavuşturur.
Farmasi Profesyonel keratin onarıcı şampuandan sonra ıslak saça masaj yaparak uygulanmalıdır. Saçınızı, orta kısımdan uçlara doğru parmaklarınızla tarayın. Saçırınızda 3-5 dakika mutlaka beklettikten sonra durulayın.

Taramanın kolay olması ve saçlarınızın daha güzel parlaması için, Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Spreyi ile birlikte kullanın. Farmasi Kerantli Maske

SAÇ BAKIMINDA 3.ADIM:
Farmasi Professional Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey

Farmasi Profesyonel Keratinli  Terapi Onarıcı Saç Spreyi, saçlarında kolay tarama ve parlaklık isteyenler için harika bir çözüm sunuyor. Durulama gerektirmez. Nemi hafif olan saça masaj yaparak uygulayın.Daha etkili olması için Farmasi Keratinli Saç Serumu ile birlikte kullanılmalıdır.

Farmasi Keratinli Saç Spreyi

SAÇ BAKIMINDA 4.ADIM:
Farmasi Professional Keratin Terapi  Onarıcı Serum

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu, özellikle röfleli ve ısıl işlemler sonucu hasar gören saçların tellerini özel ve ince bir yağ dokusuyla sarıp, oldukça güçlü koruma sağlar. Kolayca saç tarafından emileceği için saçlarınızda uzun süre parlaklık etkisi sağlar. Durulamaya gerek yoktur. Saç uçlarınıza ihtiyacınız kadar uygulayabilirsiniz.

Farmasi Keratinli Saç Bakım Serumu

Tüm bu harika,doğal ürünleri, katalog fiyatından %30 daha indirimli almak için Farmasi üyelik formunu doldurunuz.
Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp:0545 9054387 ve 0545 9752479