Farmasi Mat Likit Ruj Nasıl Sürülür? Neden Farmasi mat likit ruj kullanmalıyım?Mat Likit ruju nasıl dudağımdan çıkarabilirim? Mat Likit ruj sürerken dudak kalemi kullanmalımıyım ? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımda bulabileceksiniz.

Makyaj severler için Mat likit rujlar bu yılın trend rujlarından. Farmasi Matte rujlar gibi  likit rujlarımızda en çok sevilen ve en çok kullanılan rujlarımızdan. Mat rujlara göre, daha uzun süre kalıcılığı ile dikkatleri çeken Farmasi Mat Likit rujlar içindeki fırçası ile daha kolay bir sürüm sağlıyor. Normal rujları sürmeye alışmış kişiler ilk başlarda acemilik yaşasalar da,  bu yazımıdan sonra kolayca Mat likit rujlarımızı dudaklarına sürebilecekler ve en favori ürünlerini kendi stillerine göre belirleyeceklerdir.

4 Adımda Farmasi Mat Likit Ruj Sürümü:

 1. Adım: Dudaklarınızı Farmasi Mat Likid Ruj Sürmeye Hazırlayın
  Dudaklarınızdaki tüm pürüzler, kuru ölü deriler mat likit ruj sürmeden önce arındırılmalıdır. Dudaklarınızdaki pürüzler mat likit ruj sürünce görüneceğinzden bu ayrıntı önemlidir.
 2. Adım:Dudaklarınızdaki Kurumayı Önleyin!
  Farmasi Mat likit ruju sürmeden önce, dudaklarınızın nemlendirilmesi için Farmasi Zero Lip Balm kullanın. Dudaklarınızı mutlaka bir nemlendirici ile nemlendirin.
 3. Adım:Farmasi Mat Likit Ruj Rengini Sabitlemek
  Farmasinin Kamuflaj  kapatıcı stick ürünü ile dudak renklerinizi sabitledikten sonra Farmasi mat likit ruj rengide sabitlenecektir.
 4. Adım:Farmasi Dudak Kalemi Kullanın
  Farmasi Mat Likit Rujunuzu uygulamadan önce, aynı tond abir dudak kalemi ile dudaklarınızı cevrelemeniz ruju daha kolay sürmenizi sağlayacaktır.

Farmasi Mat Likit Ruj Nasıl Sürülür?

Bundan sonrası artık oldukça kolay. Farmasi Mat Likit rujunuzun içindeki fırçayı çkarın ve dudaklarınızın ortasından sürmeye başlayın.

Dudak kenarlarına doğru ruju fırça ile yayın. Klasik rujlarda yapılan ruj yayma işlemini, dudaklarınızı birbirine sürterek yapmayın! 

Bir süre kuruma için bekleyin ve bu sürede dudaklarınızı bir birine süretmeyin.

Eğer rujunuzu sürerken taşma olduysa kapatıcı yardımıyla taşan kısımları kapatabilirsiniz.

Farmasi Mat Likit Rujumu Nasıl Çıkarabilirim?
Farmasi Skintrends serisi makyaj temizleme mendillerimizle mat likid rujlarımızı kolayca çıkarabilirsiniz.

Anında sabitleşen ve bulaşmayan bir matlıkta olan Mat Likit rujlarımızın renleri ve kodları aşağıdadır. Ayrıca önrek makyaj uygulamarınıda bulabilirsiniz.

Muave Pink (1303531) (1 Numara) ,Pink Club (1303532)(02 numara), Nude Essence(1303533) (03 Numara), Perfect Rose (1303535)(04 Numara),  Red Love (1303535) (05 numara),Super Star (1303536)(06 Numara), Cool Rose (1303583)(7 numara), Sunset Breeze (1303584)(8 Numara), Love Secret (1303585)(9 Numara), Sweet Cherry (1303586) (1o Numara)