Farmasi Network Marketing En İyi İş Fırsatı
        Genel olarak bakıldığında Network marketing hemen hemen hiçbir ekonomik krizden etkilenmeyen bir ticari sistem olmaktadır. Farmasi ile dilediğiniz kadar kazanmak sizin elinizdedir. Farmasi Network Marketing’te size diplomanız, kaç dil bildiğiniz vs. sorulmaz. 18 yaşı dolduran herkes bu işi kolaylıkla yapabilir. Sadece farkındalık yeterlidir. Bu alanda Farmasiyüzde yüz yerli sermayeye sahip bir firmadır. 123 ülkeye ihracat yapan bu firma, ülkemizdeki ihracat şampiyonları arasında yer alıyor. Network markering sisteminde firmalar ürünlerini kulaktan kulağa reklam çalışmaları ile ulaştırmaktadır. Tavsiye metoduyla ürünlerini son kullanıcıya ulaştırırlar. Normalde bu sistem perakendeciler ya da toptancılar aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu sistem ise aradaki tüm aracılar kalkmakta ve firmalar doğrudan ürünlerini kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

 Farmasi ile Ek Kazanç

 Farmasi network marketing üyesi olduğunuzda artık firmanın bir distribütörü haline gelirsiniz. Ve tüm ürünlere yüzde 33’lere varan indirimlerle sahip olmak imkanı elde edebilirsiniz. Üye olmak için üyelik formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ise yetkili kişi tarafından aranacak ve daha detaylı bilgiler alarak üyeliğinizi gerçekleştirebileceksiniz. Telefonunuza gelen online kullanıcı şifresi ile de online kataloglar üzerinden anında siparişler verebilirsiniz. Sonrasında ise kataloğunuz adresinize gelecektir. Katalogtan yapacağınız alışveriş miktarlarına göre size hediye ürünler gönderilir. Bu alanda Farmasi iş fırsatı için 18 yaşından büyük herkes ücretsiz olarak yapabilecekleri bir ek iş imkanı elde edebilirsiniz. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı bir iş olarak istediğiniz şekilde satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

 Farmasi  ile Kazanç

        Farmasi aras kargo ile çalışmaktadır. 110 tl ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücreti alınmaz. Farmasi ile kazanç sağlamak için öncelikle kendi kişisel ihtiyaçlarınızı çok daha indirimli fiyat aralıklarında satın alabilirsiniz. Sonrasında arkadaş çevresine tavsiye edebilir ve satışlarınızdan hem yüzde 30 kar edebilir, hem de hediye ürünler kazanabilirsiniz. Buraya kadar yapacaklarınız bireysel çalışmalarınız olacaktır. Ve sadece belirli bir düzeyde kazanç elde etmeniz söz konusu olacaktır. Bu aşamadan sonra ise Farmasi ek iş kazancı elde etmek için satış yaptığınız bireyleri üye yaparak kendi ekibinizi oluşturmak olacaktır. Üyelik sisteminiz geliştikçe kazancınız daha hızlı bir şekilde artacaktır. Çünkü üyelerinizin yaptığı satışlardan da kar elde edeceksiniz. Bu şekilde çalışmalarınızı genişlettiğinizde kazancınızın sınırını kendiniz belirleyebilirsiniz. Online olarak verdiğiniz siparişleriniz en geç 2- 3 gün içerisinde elinize geçebilecektir. Farmasi ürünleri özel laboratuvarlarda test edilmektedir. Farmasi ailesine katılmak için bir sermaye gerekmez. Sıfır risk ve sıfır yatırım ile bu işi yapabilirsiniz. Üyelerimiz, ayda 500 TL,1000 TL,5000 TL,10.000 TL ve daha fazlasını kazanmaktadır. Siz de bu kazançları elde edebilirsiniz.
Bu konuda size yol gösterici oluyorum
Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479