Farmasi Network Marketing’te Başarı Teknikleri

Bu yazımda size Farmasi Network Marketing işinde başarılı olmanın 5 önemli anahtarını vereceğim. Herkes Farmasi’ye kayıt olur ama iyi para kazananlar bu teknikleri uygulayan kişilerdir. Başarı için 5 Altın kuralı uygularsanız Farmasi’de hayal edemeyeceğiniz kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Önce bir sözle başlayalım.
“Başarı bir oyundur; ne kadar çok oynarsan,o kadar çok kazanırsın. Ne kadar çok kazanırsan, o kadar başarılı oynarsın.”Bu sözü  Farmasi   işine uyarlayalım.
İşi ne kadar çok insana gösterirseniz, doğal olarak o kadar çok insan size katılacaktır; ne kadar çok insanı katılmaya davet ederseniz, davet etmekte o kadar ustalaşırsınız.

 1. NUMARALI KURAL:DAHA ÇOK İNSANLA KONUŞUN.
  Bu en önemli kuraldır.Sizi dinleyen herkesle konuşun.Farmasi’ye danışman adayı ararken seçici olmayın, “bunlar çok yaşlı, çok genç, çok zengin, çok yoksul, çok ilgisiz, çok akıllı” vs. vs. derseniz başarısızlığa yöneliyorsunuz demektir.İşinizi kurmaya yeni başladığınız dönemlerde herkesle konuşmanız gerekir. Çünkü, alıştırmaya ihtiyacınız vardır.Ortalama kuralı başarılı olmanızı garantiler. Herkesle konuşun.
 2. NUMARALI KURAL:DAHA ÇOK İNSANLA KONUŞUN.
  İnsanları aramaya devam edin. İyi sunuş yapan biri olabilirsiniz, yeterince üyeniz yoksa işiniz biter bunun için herkesle konuşun.Telefon listenizi yazılı hale getirin. Facebook,twitter,instagram gibi sosyal medya araçlarını kullanın.
 3. NUMARALI KURAL:DAHA ÇOK İNSANLA KONUŞUN.
  Bir çok kişi, bu işte tökezler ve asla gerçek potansiyeline ulaşamaz. Bunun ikna edemedikleri adaylar yüzünden olduğunu sanırlar. Oysa gerçek bu değildir; asıl neden, göremedikleri adaylardır.İşinizi sürekli anlatın. Sadece bu ilk üç kurala uysanız bile olağanüstü başarılı olursunuz. Gördüğünüz gibi ilk 3 kurak daha fazla insana ulaşmak ve Farmasi’yi tavsiye etmekten geçiyor.
 4. NUMARALI KURAL:ORTALAMA KURALINI KULLANIN.–Ortalama kuralı; hayattaki her şeyde başarı sağlar. Bunun anlamı şudur; aynı şeyi, aynı şartlar altında tekrar tekrar yaparsanız, sürekli olarak sabit kalacak sonuçlar üretirsiniz.
  –Asıl hedef satın alabilecek insanlar değil, adayların hepsini en kısa sürede aramaktır.–İşi anlattığınız  her 10 kişiden 6’sı heyecanlanarak işe başlayacağını söyler. Bunlardan yarısı başlar ve 3 kişiden biri gerçekten başarılı(Lider) olur.
  –Yani işi anlattığınız  her 10 kişiden biri uzun ömürlü bir Farmasi Lideriniz olur.
 5. BEŞİNCİ KURAL:ORTALAMANIZI YÜKSELTİN.–10 kişiye işi anlatmanız ne kadar zaman aldı ?–Bazıları bunu 1 haftada yaparken, diğerleri 3-5 haftada yapar.–İnsanlarla görüşmek konusunda ne kadar iyi organize olursanız ve ne kadar çok 10 kişiyle görüşürseniz o kadar çok kazanırsınız.–Gelecek ayın Farmasi adaylarını bu aydan görün.İnsanlara ulaşım için, Cevreniz, cevrenizin cevresini,okulunuzu,kursları,çay sohbetlerini,facebook,instagram  vb sosyal ağları kullanabilirsiniz. Hiç tanımadığınız kişilere Farmasi’yi anlatıp 10 kişi hedefinizi tamamlayabilirsiniz. Ne kadar çok HAYIR alırsanız o kadar çok EVET e döner. 10 kişide 9 HAYIR 1 EVET yanıtı alırsanız 20 kişide 18 HAYIR 2 EVET alırsınız. (Tahmini, daha fazla evet alabilirsiniz.)

Bu işte eğitimin, mesleğin hiç önemi yoktur. Bir çok ev hanımı, ilkokul mezunu kişiler(yanlış anlaşılmasın,küçümsemek için yazamıyorum,herkesin yapabildiği için özgüveniniz artsın diye yazıyorum) çok büyük şirketlerin CEO(Genel Müdürlerinden) çok daha yüksek kazançlar elde etmektedir.

Siz de eğer bu yazıyı okuduysanız, artık param yok, universite okudum ama atanamadım,KPSS yi kazanamadım, universiteyi kazanamadım gibi bir mazaretiniz olamaz 🙂  Artık size harika bir iş imkanı sunuyorum Hemde Sıfır Sermaye ve Sıfır Risk ile.

Bu işi yapmak için önce kendinizin gerçek nedeninizi keşfedin. Sonra bu işi yapmak için nedeni yada nedenleri olan kişileri keşfedip davet edin.

Sizde gelin ekibime katılın. Size bu süreçte kendi geçtiğim yolları deneyimlerimi ücretsiz paylaşayım,ücretsiz danışmanlık vereyim. Siz de hayallerinizi ertelemeyin.Ayda 1000,2000,4000,6000 ve 10.000 TL ve üzeri kazançlar nasıl kazanılır bunların sırlarını sizinle paylaşayım.

Hayallerine ulaşamıyorsan;
Hayallerini değil,yaptıklarını değiştir…Hayallerin son kullanma tarihi yoktur.