Değerli Farmasi üyelerimiz,
2017 yılını rekor bir kapanışa kapattık. Farmasi’nin FIRTINA gibi estiğiği bir yıl olan 2017 yi kapatıp 2018 de DESTAN yazma zamanı geldi. Bir çok yabancı ve yerli rakiplerimizi geride bırakarak 2018 de rekolarla başladık. %100 Türk malı ve Türk sermayeli Farmasi, tüm dünyada büyümeye devam etmektedir. 123 ülkeye ihracat yapan Farmasi 2017 yılında, Hırvatistan, Makedonya, Slovenya, Kosova, Slovakyo, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna ve Belarus’ta doğrudan satışı başlattı. Eskiden, yabancı firmalar gelir Türkiye’de Network sektörüne girerlerdi. Artık Türkiye’de kurulup dünyaya açılan ilk Türk Firması Farmasi, sizler sayesinde ülkemizin gururu olmaya devam etmektedir.

Farmasi Ocak Kataloğu

Siz deFırsatlarla dolu Farmasi kataloğumuzda evinizdeki en küçük bireyden en büyük bireye kadar ürünler bulurken, temizlik ve doğal sağlık ürünlerimizde doğal ve sağlıklı yaşamın keyfini çıkaracaksınız. Üye olup ürünlerimizi indirimli alabilme imkanınız vardır. Üyelerimizin satış zorunluluğu, her ay siapirş verme zorunluluğu gibi zorunlulukları yoktur. Siz de Farmasi ailemize katılın, hayallerinize Farmasi’nin sınırsız kazanç planı ile ulaşın.

Züleyha Avcı Yanatma
Zümrüt Müdür
Whatsapp,Tel:05459752479 ve 05459752479

Daha önce üye olmayın, aşağıdaki formdan üye olanlara  3.75 TL karşılığında kataloğumuz gönderilecek ve ürünlerimizi katalog fiyatından %30 daha indirimli alışveriş yapma imkanı sunulacaktır.

ONLINE FARMASİ ÜYELİK FORMUCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here