Farmasi ürünlerimizden en çok tercih edilen ürünlerden olan Farmasi Paprika Biberli Masaj Jeli,  her ay çıkan kataloglarımızda kampanyalı olarak satışa sunulmaktadır. Farmasi Dr.C.Tuna ürünleri arasında yer alan Farmasi Paprika Biberli masaj jeli, içeriğindeki kırmızı biber,zencefil,ısırgan extarktı, mentol ve esansiyel yağlarla elde edilen doğal ürünlerimizdendir.

Dr.C.TUNA PAPRİKA BİBERLİ MASAJ JELİ (PAPRİKA & CHİLİ)

Cildinizin sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Varis oluşumunu engellemede yardımcıdır. Varis ağrılarını hafifletir,kan dolaşımını hızlandırır. Adale ve eklem ağrılarında etkili olan Farmasi Biberli Masaj Jeli, yağ yakıcı özelliği ile spor yapmanız durumunda kilo vermede destekleyicidir.Ayrıca eklem ve kas ağrılarında hafifletici etkiye sahiptir. Cildi nemlendirirken, bayanların korktuğu selülitlerin oluşumlarını engellemede etkilidir.500 Ml lik kavanoz şeklinde yada 250 Ml X2(2 kat etkili) tüp şeklinde olmak üzere 2 ürün olarak katalogta yer almaktadır.
*Kırmızı biber,E, B3 ve C vitamini içerir.
*Zencefil extarktı kalojen oluşumunu desteklerken, kırmızı biber özüyle cilt sağlığını arttırmaya yardımcı olur. Isırgan özünün ise cildi yatıştırma özelliği vardır.

farmasi-biberli-masaj-jeli

ZENCEFİL ÖZÜ:
Zencefil özü ödemi engeller ve cilt parlaklığını arttırır. Kan dolaşımı hızlandırmaya yardım eder.

JOBOBA YAĞI:
Jojoba yağı; cildi nemlendirirken cildin ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

NANE YAĞI:
Cilde enerjik ve dinçlik veren Nane yağı, cilt bakımında sıkça kullanılan yağlardandır.

MENTOL:
Mentolün cilt üzerinde serinletici bir etkisi vardır. Nanelerin özünden elde edilir.

KIRMIZI BİBER:
Acı biber cildi uyararak kan dolaşımının hızlanmasına ve daha çok yağ yakılmasına neden olur.O nedenle, damarlarda kanın düzgün dolaşımı varislerin görünümünü hafifletecektir.

VARİS NEDEN OLUŞUR?
Bayanlar için önemli sorunlardan biri olan varis, damar genişlemesi ve şimesine verilen isimdir. Genelde dizlerin  alt bölgesinde oluşan varisler, bayanlarda erkeklere göre daha fazla görülür. Bunun nedeni ise kas yapısından kaynaklıdır.Dr. Cevdet Tuna Paprika Biberli Masaj Jeli, varislerin giderilmesinde yardımcı olarak kullanılabilir.

Dr.Cevdet Tuna Biberli Masaj Jeli Kullanımı:

Dilediğiniz zaman bu ürünümüzü kullanabilirsiniz. Temiz cilde uygulanıp masaj ile cilde yedirilmesi gerekir. Sabah, akşam olacağı gibi spor yapma ve zayıflama amaçlı spor önceside daha hızlı yağ yakımı için kullanılabilir.