Farmasi sarımsaklı saç bakım ürünleri ile sarımsağın mucizevi etkisini saçlarınızda göreceksiniz. Doğal içerikli ürünlerde bir numara olan Farmasi, insan sağlığında bir çok faydası olan Sarımsağın faydalarınız saç bakımındada kullanabilmemiz için bizler için üretti. Dr.C.Tuna Vitalizing ürün serimiz içinde Farmasi Sarımsaklı şampuan,Farmasi sarımsaklı saç maskesi, Farmasi Sarımsaklı Sabun ve Farmasi Sarımsaklı Besleyici Saç Bakım yağı adı altında Farmasi kataloğunda satışa sundu.

Şimdi tek tek bu ürünlerimizi tanımaya çalışalım.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan

Tüm saçlar için canlandırıcı Farmasi Sarımsaklı Şampuan,dökülme ve kırılmalar olan saçlarda çok etkilidir. Sarımsak özleri ve Capixyl teknolojisi kullanılarak geliştirilen özel formülü Dr.C.Tuna Vitalizing Sarımsaklı Şampun, saçınızı besler,saç tellerinizi güçlendirerek kırılmalara ve kopmalara karşı etkin bir koruma sağlar. Zayıf saçlarınıza parlak ve güçlü bir görünüm sağlamada etkilidir. Kokusuzdur. Yani saçınızda sarımsak kokusu oluşmaz. 500 ML olan ürünümüzü özellikle Yağlı saçlarda öneriyoruz. Saçınızın yağlı görünümünü gidermek içinde duruladıktan sonra Farmasi saımsaklı saç maskesi uygulayabilirsiniz.Farmasi üyesiolduktan sonra 1108062 ürün kodu ile indirimli alabilirsiniz.

Farmasi Sarımsaklı Saç Bakım Maskesi

Farmasi sarımsaklı saç bakım maskesi, saçlarınızda sarımsak ve capixyl özüyle canlandırıcı etkiye sahiptir. Saçınız yağlı ise yağ bırakmayan formülü ile bu ürünümüzü çok seveceksiniz. Farmasi sarımsaklı şampuanı kullanıp saçınızı duruladıktan sonra ıslak saç uçlarına uygulayın ve 3-4 dakika beklettikden sonra tekrar durulama yapın. Saç derinize uygulamayın. Farmasi sarımsaklı saç bakım maskesi 500 Ml dir.

Farmasi Sarıksaklı Saç Bakım Yağı

Farmasi sarımsaklı saç bakım yağı, katloglarımıza yeni giren Farmasi sarıksaklı saç bakım ürünlerimiz arasındadır. Saçı besleyici özelliğe sahip Faramsi Vitalizing sarımsaklı besleyici saç bakım yağı, sarımsak yağı, Ayçiçek yağı,badem yağı ve E vitamini de içerdiğinden saçlarınızı beslemede maximum etkiye sahiptir. 30 Ml gramajı vardır.İçeriğindeki mineral ve yağlar, saç ve saç derisi için güçlü bir etki sağlar.

Koparak dökülen saçlarınızda zayıf saç uçlarının güçlendirilmesinde etkili olan sarımsaklı yağ, kolay durulanabilme özelliği ile saçlarınıza ışıl ışıl parlaklık verir. Saçlarınızın canlı görünmesini sağlar.

Kullanımı: Saç uçlarından başlarak saç dersine doğru masaj yaparak uygulama yağtıktan sonra 30 dakika saçınızda bekletin. Sonrasında Farmasi Sarımsaklı şampuan ile saçınızı yıkayın. Haftada 2 kez uygulanabilir. Sarımsaklı sam bakım maskeside kullanarak maximum faydayı sağlayabilirsiniz.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde sanlanmalıdır. İçilmez,saçlarınızda harici kullanım için üretilmiştir.

Farmasi Sarımsaklı Sabun

Ginseng ve sarımsak özlerinin birleşimiyle saçlarınızın canlanmasında etki eder. İçeriğinde, çinko,kükürt,aminoasit, B ve c vitamini vardır. Saç tellerinizi besleyerek güçlendirir. Dayanıklılığını arttırır. 100 gr gramaja sahiptir.

Sarımsağın mucizevi etkisini Farmasi Sarımsaklı Saç Bakım ürünleri ile saçlarınızda hissedin.

Farmasi ürünlerimizi alabilmek için aşağıdaki formdan üye olabilirsiniz. Size gelecek kullanıcı adı ve şifreyle siparişinizi online Farmasi internet sitemizden verebilirsiniz.

Züleyha Avcı Yanatma
Üyelik sipariş ve iletişim Whatsapp:0545 905 4387 ve 0545 9752479