Farmasi Şifremi Unuttum

Farmasi Şifremi Unuttum

Farmasi danışmanlarımızdan sıkça gelen Farmasi Şifremi Unuttum? konusunu ele alıp kolayca Farmasi danışman şifrenizi nasıl tekrar alabileceğinizi bu yazımda resimli olarak anlatıyor olacağım. Ayrıca Farmasi’de üye olup bir süre sipariş vermeyen ve sisteme girdiklerinde  Farmasi “üyeliğiniz askıya alınmıştır” mesajı gören askıya düşen Farmasi üyelerimizin tekrar üyeliklerini nasıl aktif edebileceğimizi anlatacağım.Farmasi Şifre öğrenme ve Farmasi askı işlemleri için sıkça sorulan aşağıdaki soruların cevaplarını bu yazımda bulabileceksiniz.

 • Farmasi giriş şifremi unuttum
 • Farmasi giriş şifresi öğrenme
 • Farmasi danışman şifremi unuttum
 • Farmasi şifre öğrenme
 • Farmasi giriş şifresi
 • Farmasi üyeliğiniz askıya alınmıştır mesajı
 • Farmasi Askıdan Alma
 • Yeniden Farmasi üyesi olmak
 • Farmasi de SMS ile Şifre Öğrenme
 • Cep telefonuna Farmasi Şifresi gönderme

3 ADIMDA FARMASİ ŞİFRESİ ÖĞRENME

Farmasi Şifremi Unuttum

Farmasi üyesi olduğunuzda Farmasi sistemi,kayıt olurken verdiğiniz cep telenonuna SMS ile bir kullanıcı adı ve şifre gönderir. Bazen Farmasi danışmanlarımız bu şifrelerini Farmasi şifre unuttum nasıl öğrenebilirim şeklinde sıkça sorabiliyorlar. Bunun öğrenilmesi artık oldukça kolay. Farmasi SMS ile Şifre Öğrenme işlemiyle bunu kolayca yapabileceksiniz.

 1. Farmasi internet sitesine girip Danışman Girişinine tıklayın!
  Farmasi Şifremi Unuttum
 2. Karşınıza gelen ekranda “Giriş” butonunun altındaki “Şifremi Unuttum” linkine tıklayın.
  Farmasi şifre öğrenme
 3. Karşınıza gelen ekranda “Kullanıcı Adınız” kısmına Farmasi’ye kayıt olurken verdiğiniz TC kimlik numaranızı yazın. ve “SMS ŞİFRE GÖNDER” butonuna tıklayın.

 

farmasi-şifremi-unuttum

Kullanıcı adınız sisteme kayıt olurken verdiğiniz TC kimlik numarasıdır. Bu işlemden sonra “Bilgileriz kayıtlı cep telefonuna ve mail adresinize gönderilmiştir.” şeklinde bir mesaj alacaksınız. Bilgileriniz sistemde kayıt olurken verdiğiniz cep telefonunuza SMS olarak gelir.

Bu işlemde cep telefonunuza Farmasi şifrenizin SMS ile tekrar gelebilmesi için, Farmasi sistemindeki kayıtlı cep telefonu bilginizin güncel olması önemlidir.

Eğer cep telefonunuzu değiştirdiyseniz ve Farmasi sisteminden güncellemediyseniz bu işlemi Farmasi Müşteri Hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

Telefonunuz güncellendikten sonra hemen SMS ile şifrenizi tekrar yeni numaranıza gönderebilir ve Farmasi Danışman Girişinden kolaylıkla TC ve Şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Farmasi internet sitesinden cep telelefonunuza gelecek şifre ile giriş yapabilirsiniz. Farmasi Şifremi Unuttum sorunuzun cevabını bu şekilde çözmüş olduk.

FARMASİ ASKIDAN ALMA

Sisteme giriş yaptığınızda  aşağıdaki resimdeki gibi “Üyeliğiniz askıya alınmıştır” Aktif üye olarak tekrar sipariş verebilmeniz için SMS ŞİFRE GÖNDER butonundan kayıtlı telefonunuza gönderilen şifreyi sponsorunuza ileterek aktif üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  şeklinde bir mesaj alıyorsanız, size gelen şifreyi ve TC numaranızı  05459054397 yada 05459752479 dan bize whatsapp, sms yada arayarak ileterek, Farmasi üyeliğinizi tekrar aktif edebiliriz. 

Farmasi Askıdan Alma

Farmasi’de “Üyeliğiniz Askıya Alınmıştır” Ne demektir?
Farmasi üyelik 2 nedenden dolayı askıya alınır. Yani aslında aktif üyeliğiniz pasif duruma düşer. Endişelenecek herhangi bir durum yoktur.

Birincisi; Farmasi üyesi olduktan sonra ilk 45 gün içinde en az 1 kez dilediğiniz miktarda sipariş girmeniz gerekir. Eğer bu yapılmazsa askıya kaydınız askıya düşer.

İkincisi; son sipariş tarihinden itibaren 6 ay üstüste hiç sipariş vermemeniz durumunda üyeliğiniz askıya düşer.

Size gelen şifreyi ve TC numaranızı  05459054397 yada 05459752479 dan bize whatsapp, sms yada arayarak ileterek, Farmasi üyeliğinizi tekrar aktif edebiliriz. 

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

Yeni üye olmak isteyenler aşağıdaki formu doldurabilir.

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı-Platin Direktör

 

 

SEO