Farmasi size nasıl bir hayat sunuyor?
İnsanların en mutlu oldukları an hayallerine ve isteklerine en yakın oldukları ve gerçekleştirdikleri andır. Bunu yapabilmesi için önce bir vizonu olmalı, bu vizyonu ileriye götürebilecek bir hedefi ve hedeflerini gerçekletirebileceği bir planlı yol haritasının olması gerekir.

Dünyada bir çok insan, hayatının en az 18 yılını, geleceğini kurmayı hayal ettiği geliri elde etmek için eğitim ve öğretimi için planlıyor.Hatta Türkiye’de eğitim hayatı bitince hemen istediği alanda istediği miktarlarda kazancı kazanabileceği bir işte bulamıyor. Örneğin memur olmak isteyenler, KPSS , İngilizce vs. gibi bir çok kurslara, atanıp atanmayacağı belli olmamasına rağmen gidiyor, para ve zaman harcıyor.

Sonra ez az 30 yıl çalıştığını düşünürsek, ortalama 60 yaşında emekli oluyor.İnsanın en mutlu olması gerektiği anlar olan emeklilik sonrası alacağı aylık maaş, mevcut gelirisinden çok daha azını alarak hayatını sürdürmek zorunda kalıyor. Hatta cevrenizde emekli olmuş kişilerin hala başka işlerde çalıştığını görürsünüz . Çünkü kişinina aldığı emekli maaşı giderlerine yeterli gelmemektedir.

Özetle, emeklilikte standart bir gelir elde etmek için 48 yıllık bir planlamayı insanlar ister istemez yapıyor. Geleceğinizi satın almanın bedeli tam 48 yıl.

Peki size şöyle iddalı bir şey söylesem  “Farmasi’ye katılın, Farmasi girişimcisi olun, 3 yıllık bir planlama ile 48 yıl sonra alacağınız geliri ve yaşam standardını sunuyoruz” ne dersiniz? Bunu gerçekleştiren ekibimde bir çok kişi var. Ev hanımı olup ayda 1000 TL,5000 TL,10.000  TL ve üstü pazanları 2-3 yıl içinde gösterdiğim yolda Farmasi ile başaran  kişiler, hem ailelerine iyi bi rgelecek hazırlıyor hemde, kendi refah ve mutluk seviyelerini sürekli yükselterek mutlu bir hayat sürüyorlar.

FARMASİ’YE KATILMAK ve GİRİŞİMCİ OLMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ NEDENLERDEN BİRİNE YADA BİRDEN FAZLASINA SAHİP MİSİNİZ?
  • Güzel ve sağlıklı mı görünmek istiyorsunuz?
  • Şu anki gelirinizden daha fazlasına mı ihtiyaç duyuyorsunuz?
  • Ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamakla istiyorsunuz?
  • Daha büyük ve güzel bir ev mi hayal ediyorsunuz?
  • Türkiye ve dünyayı doya doya gezmek mi istiyorsunuz?
  • Lüks bir araba yada yat mı hayal ediyorsunuz?
  • Kazanırken, aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli zaman mı geçirmek istiyorsunuz?
  • Kendi işinizin patronu olup kimseden emir almadan kazanmak mı istiyorsunuz?
  • Zaman ve para özgürlüğünüzü kazanmak mı istiyorsunuz?

Farmasi Mutluluk

Size tüm bunları ve fazlasını Farmasi ile sağlıyoruz. Bu konuda gerekli tüm bilgiler ve danışmanlık tarafımdan ücretsiz verilecektir.
Tüm bunları ve fazlasını Farmasi girişimcisi olarak sağlayabilirsiniz. Hemde sıfır risk ve sıfır sermaye ile size bu imkanları sunuyor tüm desteği sunarak sizin de kazanmanızı sağlıyoruz. Farmasi ile sağlıklı,mutlu ve bol gelirli bir gelecek sizi bekliyor. Aşağıdaki formdan hemen Farmasi ailesine katılabilirsiniz.

Züleyha Avcı Yanatma
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479