Farmasi Skintreds Cilt Bakım Ürünleri

Cildimiz, 20 li yaşlara kadar kendini yeniler ve besler. Sonrasında cildimize düzenli bakım yapmak özellikle 25 li yaşlardan sonra oluşacak cildin kendini yenileyememe durumlarına karşı cildi hazırlar ve besler. Cilt yaşı, gerçek yaşımızdan farklı olabilir. Örneğin 35 yaşındaki bir kişi, cildine düzenli bakım yaparak 25 yaşında cilt yaşına shaip olabilir. Yada cilt bakımına önem göstermemesi durumunda 25 yaşındaki bi rkişi 35 yaşındaki bir cilde sahip olabilir.

Düzensiz uyku,aşırı stres,yorgunluk,sigara ve alkol tüketimi, hormonal değişiklikler,kirli hava,yağlı yiyecekler,suyun az tüketilmesi gibi bazı dış nedenler, cildimizin yaşlanmasına ve sarkmasına neden olur.

Sağlıklı görünen bir cilt ile her zaman kendimize özgüvenimiz daha da artar ve cevremizle olan ilişkilerinizde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt, güzelliğinen önemli parçasıdır.
Bunun için cilt tipinize uygun ürünlerle bakım yapmak oldukça önemlidir.

Cilt bakımı ne sıklıkta yapılmalıdır?

Cilt bakımı kişinin evde kendisinin yapacağı günlük ve haftalık bakımla başlar, sonrasında cildin sağlık, güzellik ve gençliğinin devamının sağlanması amacı ile aletli profesyonel cilt bakımı ile desteklenmesi gerekir. Aylık ve yıllık profesyonel bakımda amaç cildin derin tabakalarina bakım ürünlerinin ulaştırılarak cildin ihtiyaçlarını gidermek ve böylece cildin gençliğinin ve tazeliğinin devamlılığını sağlamaktır.

Farmasi bunun için 3 farklı ürün üretti. Farmasi Skintrends ürün serimiz, tüm ciltler için, kuru ve hassas ciltler için ve yağlı ciltler olmak üzere 3 kategoride Acai Berry meyvesinin özleriyle Acai teknolojisi ile üretildi.

Farmasi Acai

Organik Sertifikalı Hammaddeler içeren Farmasi Skin Trends cilt bakım ürünleri ile geleceğinize yatırım yapın! Hangi kişi sağlıkla ışıldayan, taptaze ve canlı bir cildi olsun istemez? Gün boyu maruz kaldığınız güneş ışınları, ısı değişiklikleri, hormonlu gıdalar ve dengesiz beslenme, sigara, hava kirliliği, bozuk uyku düzeni ve stresin etkisi cildimize yansıyor ve cansız, yorgun bir cilt herkesin sorunu haline geliyor.

Oysa ki uzun yıllar güzel bir cilde sahip olmanın, yaşlanma etkilerinin cilde daha geç yansımasının yolu cildinize iyi bakmaktan, cildinizin geleceğine yatırım yapmaktan geçiyor. Cilt bakımını bir ritüelhaline getirmeniz için güvendiğiniz Farmasi Laboratuarlarında sizler için yepyeni bir teknolojiyle cilt bakımı ürünleri geliştirildi.

farmasi-skin-trends-acai

Phyto-Biotics Acai Teknolojisi ve güçlü içeriklerle formüle edilmiş yepyeni Farmasi SkinTrends cilt bakım serisi sizlere sağlıklı ve yenilenmiş bir cilt sunuyor… Her yaştan, farklı cilt tiplerine sahip ve temel cilt bakımının önemini bilen herkes artık SkinTrends’le cildine hak ettiği değeri verebilecek.

Acai Teknolojisi – Güney Amerika’nın yağmur ormanlarında yetişen Acai Berry’nin yüksek antioksidan özelliğinden ilham alan Avrupalı bilim adamları son teknolojileri kullanarak Acai Berry meyvesinden çok özel bir aktif geliştirdiler. Phyto-Biotics Acai Teknolojisi adıyla bu aktifi çok özel ve zengin içeriklerle donatıp kapsüle ettiler.

Farmasi Ar-Ge ekibimiz de yaptıkları iş birliği ile bu teknolojiyi yeni SkinTrends ürünlerimizde temel teknolojimiz olarak kullandı. SkinTrends ürünlerinde fark yaratan Acai Etkisi (Acai Impact) bu teknolojinin sağladığı çok güçlü bir etkidir. Acai Etkisi hücre metabolizma hızını arttırdığı için cilt hücrelerinin onarımını da hızlandırıyor ve hücrelerde maksimum koruma gerçekleşmesine ve yenilenme sağlanmasına yardımcı oluyor.

Cilt Bakımında 3 Adım Önemlidir.

farmasi-skintrends-ciltbakim-urunleri-1

  1. ADIM:TEMİZLİK

Cildinizi ölü hücrelerden,makyaj kalıntılarından,hava kirliliği gibi cilt gözeneklerinizi tıkayan kirlerden,FARMASİ SKINTRENDS JEL veya TEMİZLEME sütü ile temizleyerek başlayın.

2. ADIM:TONİKLE

Cildinizde kalan temizleyici kalıntılarını arındırmak, nefes almasını sağlamak ve cilt gözeneklerini sıkıştımak için FARMASİ SKINTRENDS Toniklerle mutlaka tonikleyin.

3. ADIM: NEMLENDİR

Cilt tipiniz ne olursa olsun mutlaka nemlendirmeye ihtiyacı vardır.. Farmasi Skintrends gündüz kremi ile cildinizi tüm dış etkilerden korurken, günlük nem ihtiyacınızı karşılayın. Farmasi Skintrends gece kreminizi kullanarak cilt yenilenmesinin en hızlı olduğu saatlerde cildinizi besleyin ve güçlendirin.

Farmasi’de cilt tipinize uygun skintrends ürünlerimizle cilt bakımınızı yapabilrisiniz.

1 Normal Ciltler için SkinTrends Bakım Serisi – Fazla yağ, aşırı kuruluk, hassasiyet ya da sivilce gibi şikayetleri olmayan normal cilt tipine sahip olabilirsiniz. Ama bu cildinize bakım yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelmez. Normal cilt tipleri için formüle edilmiş olan seri cildinizin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, cildinizin sağlık ve güzellikle ışıldamasını sağlayacak..

farmasi-skintrends-normal-ciltler-990x592

2.Yağlı ve Karma Ciltler için SkinTrends Bakım Serisi – Aşırı yağlanan, belirgin gözeneklerden şikayet eden ve T-bölgesinde parlama yaşayanların sorunlarına çözüm sunacak olan SkinTrends serisi yağlı ve karma cilde sahip olanların günlük bakım ritüeli olacak.

farmasi-skin-trends-yagli-ciltler-icin-1

3.Kuru ve Hassas Ciltler için SkinTrends Bakım Serisi – Sebum azlığından dolayı gerilen, kuruyan, hassasiyet ve hatta çatlamalara kadar giden bir cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak SkinTrends serisi ile cildiniz rahatlayacak. Hassas formüllü süt temizleyicisi, hafif yapıdaki toniği ve yoğun nem sağlayacak bakım kremleri ile pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Tüm Farmasi ürünlerimizionline almak için kayıt formumuzu doldurun.