Güzellik ve Moda

Farmasi Ürünleri ile Pratik Kontür Makyajı Nasıl Yapılır?

Farmasi Ürünleri ile Pratik Kontür Makyajı Nasıl Yapılır?

Farmasi Ürünleri ile Pratik Kontür Makyajı Nasıl Yapılır? Hangi Farmasi ürünleri kullanmalıyım? bu yazımda aktarıyor olacağım. Bu makyajı,  kuaförlere yüksek ücret ödemeden Farmasi ürünleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kontür, kaliteli ve sağlam bir makyaj için olmazsa olmaz olan adımlardan bir tanesidir. Yüz hatlarını belirginleştiren ve ortaya çıkaran bu teknik Farmasi ürünleri ile yapıldığına sonuç son derece başarılı olmaktadır. Aydınlatıcı ve kontür ürünler ile ortaya çıkan sonuç en dolgun yüzlerin bile daha kemikli ve biçimli görünmesini sağlayacaktır.

 Kontür nasıl yapılmalı?

Farmasi kontür stik fondöten

  1.             Farmasi ürünleri ile kontür için ilk iş Farmasi aydınlatıcı stik fondöten ile aydınlatılması gereken yerlerin aydınlatılması olacaktır. Bu noktada gözaltları, dudak üstü, elmacık kemikleri, burun üstü ve alın bölgesinin ortası belirli miktarlarda aydınlatılmalı ve bu işlemler Farmasi aydınlatıcı stick fondöten ile yapılmalıdır.
  2. Daha sonra aynı ürünün kontür için olanı yani Farmasi kontür stik fondöten adlı ürün kullanılmalı ve bu sefer elmacık kemiklerinin altları, alın bölgesinin yanları, burun kenarları ve çenenin alt kısımlarına kontür yapılmalıdır. Bu aşamadan sonra sürülen tüm ürünler fırça ile dağıtılmalı ve son adıma geçilmelidir.

    Farmasi Kontür Paleti

  3. Son adımda Farmasi kontür paleti alınmalı ve yapılan kontür bu palet sayesinde sabitlenmelidir. Bu doğrultuda yapılan tüm bu kontür işlemlerinin yapılabilmesi için doğru Farmasi ürünü  kullanılmalıdır.

 Kontür Yapınının Püf Noktaları

           Kontür makyajı adımlarının başarılı olası için dikkat edilmesi gereken ilk nokta cildin nemlendirilmiş olmasıdır. Cilt tipinize göre (yağlı,kuru,karma) uygun nemlendiriciyi Farmasi kataloğumuzda kolaylıkla bulabilirsiniz.Bu sayede ürünler çok daha rahat bir şekilde dağıtılmış olacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan ürünler doğru bölgelere uygulanmalı ve yüz başarılı bir şekilde inceltilmelidir. Bu noktada kullanılan makyaj ürünleri de büyük önem taşımaktadır. Kullanılan ürünler kontür için özel olarak yapılmış olan makyaj ürünleri olmalı ve cildin rengine uyum sağlamalıdır. Bunun için Farmasi ürünlerinin tercih edilmesi ideal kontür etkisinin yaratılmasını sağlayacaktır. Bu sayede yapılan kontür çok daha başarılı bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Farmasi Ürünleri ile Pratik Kontür Makyajı Nasıl Yapılır? yazım umarım sizin içinde faydalı olmuştur. Kaliteli Farmasi kontür makyaj ürünleri ile geç kalmadan tanışın.

Sizd de Farmasi ürünleri ile tanışın. Makyaj çantanızın vazgeçilmezi olacak pratik kullanımlı Farmasi ürünleri ile güzelliğinize güzellik katın.

Ürünlerimizi online almak için  Farmasi üyelik ,işleminizi aşağıdaki formdan yapabilirsiniz.

Farmasi Kontür Makyajı

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı-Platin Direktör

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Direktör, Danışman, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

Yorum Ekle

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO