Farmasi  kataloğumuzda çıkan yeni ürünlerimizden bir tanesi Farmasi VFX Pro Fondöten ve Makyaj bazı. Bu yeni fondötenimiz,  katalogtaki en yüksek kapatıcı özelliğe sahip olan fondötendir.

Farmasi VFX Pro Fondöten

En favori fotoğraf filtreniz olacak Farmasi VFX Camera Ready fondöten, cilt ile bütünleşmiş bir yüzey oluşturur. Yüze vuran ışığı dağıtarak kusurların bulanıklaşmasına ve yüzün tamamının kusursuz olmasına olanak sağlar.

farmasi-vfx-fondoten-1

Porcelain,Vanilla, Natural Beige, Dark Beige ve Natural rose olmak üzere dört ayrı renk seçeneğine sahiptir. Siz de cilt tonunuza uygun bir rrenk seçerek dilediğiniz makyajı kolaylıkla yapabilirsiniz. 30 ml lik şişeye sahiptir.

Farmasi VFX Pro Makyaj Bazı

Hepimiz yapmış olduğumuz makyajın yüzümüzde gün boyu daha fazla kalmasını isteriz. İşte tamda bu aşamada bizim yardımımıza Farmasi VFX Pro Makyaj bazı yetişiyor.
Farmasi Ağustos kataloğu ile yeni çıkan bu ürünümüz,  VFX Pro fondöten almanız durumunda hediye olarak geliyor. 25 Ml lik bir tüpten oluşuyor. Makyaj bazı, fondötenden önce sürülmeli ve en az 1 dakika beklendiktens onra fondöten uygulanmalıdır.
Farmasi VFX Pro Makyaj bazı ile kusursuz makyajın temellerini atın.

  • Gözenek ve kırışıklıkları anında gizleyerek ince çizgi görünümünü azaltır.
  • Üzerine uygulanacak ürünlerin cilde eşit şekilde dağıtılmasını sağlayarak daha homojen,pürüzsüz bir sonuç elde edilmesine yardımcı olur.
  • Makyaj ürünlerinizin performansını arttırarak ciltte uzun süre kalmasını sağlar
  • Şeffaf yapısıyla, tüm cilt tonlarıyla uyumludur.
  • Yağsız formülü ile tüm cilt tiplerine uygundur.

farmasi-VFX-Pro-makyaj-bazi

Kalıcı makyaj için makyaj bazı mutlaka kullanın. Cildinizde, sivilce, siyah nokta gibi  farklı cilt kusurları varsa, makyaj bazı ile kolayca kapatabilir ve pürüzsüz bir makyajın temellerini oluşturabilirsiniz. Cildinizde eğer ton farklılığı varsa bunuda baz ile giderebilirsiniz. Profesyonel bir makyajda makyaj bazı olmazsa olmazlardan bir üründür.

Makyaj bazı kullanmadan önce cildinizi mutlaka temizleyin. Kuru bir cide sahipseniz mutlaka nemlendirici kullanın ve nemlendirici cildinizde emildikten sonra üstüne makyaj bazını uygulayın.Uygulamayı, parmak uçlarınızla,fırça ile yada bir sünger ile yapabilirsiniz. Gözaltı derisinin hassasiyeti yüksek olduğundan o bölgeye  uygulamanızı önermiyorum.

Minimum 1 dakika (3-4 dakika olsa daha iyi olur) bekledikten sonra makyaj uygulamanıza başlayın.Bizim makyaj bazımızı cilt tipi yada rengi ayırtetmeksizin makyaj yapmak isteyen herkes kullanabilir.

Yüksek kalitede ve teknolojide üretilen Farmasi VFX Pro Fondöten ve Farmasi VFX Pro Makyaj bazısizin favori ürünleriniz olacak ve bir yıldız gibi parlayacaksınız.Makyajseverler  için vazgeçilmez ürün olmaya aday bu iki ürünümüzü ağustos ayında tanıtım fiyatı ile alabilirsiniz.Farmasi VFX Pro Fondöten ve Makyaj bazı kullananların resimlerini yazımıda yada sosyal medyada bulabilirsiniz.