Farmasi ‘de başarının kısa adı K.Ö.K (Kullanve Öner,Öğret, Kazandır,paylaş,anlat)tür.

KULLAN ve ÖNER
Eğer Farmasi ürünlerini daha önce hiç kullanmamışsanız, üye olduktan sonra hemen ihtiyacınız olan ürünleri hemen alıp kullanın.
Sonrasında kullandığınızda, kalitesinden emin olduğunuz sağlıklı Farmasi ürünleri kolayca çevrenize ve sevdiklerinize önerebilirsiniz. Farmasi ürünlerini hiç kullanmadan cevrenize önerdiğiniz de size ilk gelen soru siz hiç ürününü kullandınız mı ? şeklinde bir soruyla kaşılaşabilirsiniz. O nedenle ürünlerimizin satışını yapacak kişilerin öncelikle bazı ürünlerimizi satmadan önce kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

ÖĞRET
Farmasi kazanç fırsatlarını her zaman her yerde, herkese (3H ) öğretebilir, onları   Farmasi kazanç fırsatlarından yararlanmaya, Farmasi’ye katılmaya davet edebilirsiniz.

Her zaman; FARMASİ fırsatlarını sunmanın zamanı bulunmuyor. Her an sizin için yeni bir kazanç fırsatıdır. Hayat devam ederken, fırsatlar da hayatla birlikte sürüyor.

Her yerde; FARMASİ fıratlarını sunmanın yeri bulunmuyor. Parkta,manavda,restoranda, kafede, sinemada, maçta, okulda, otobüste, metroda.. Gözlerinizle görebildiğiniz her yerde potasiyel girişimcileriniz, güzelleşmek ve kazanç fırsatlarını sizden dinlemek için sizi bekliyorlar.

Herkese; FARMASİ fırsatlarını 7’den 70’e herkese sunabilirsiniz. Farmasi, 2000 çeşitten fazla ürünle, kazanç fırsatlarını sürekli canlı tutuyor.

Kazandır, Paylaş,Anlat

Farmasi ile neyi, nasıl ve ne zaman başardığını ve ne kazandığını mutlaka paylaş ve anlat. Yüzyüze, telefonda, sosyal medyada, bahçede, parkta, AVM’de, restoranda, maçta, okulda, her sosyal alan bir iletişim başlatma fırsatıdır.

Başarı, uzun bir yolculuktur, ne bir tesadüf ne de  sondur.

ŞİMDİ SIRA SENDE! VARMISIN?

Ne yapmak istiyorsun? Birlikte karar verelim. Unutmayın, Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek için Farmasi ve biz her zaman yanınızdayız.

  • Yeni iş istiyorum
  • Ek gelir elde etmek istiyorum
  • Kendi yaşamımı kendim kazanmak istiyorum
  • Başkalarının hayatına dokunmak farkındalık oluşturmak istiyorum
  • İşimi yaparken ve kazancımı kazanırken %100 özgür olmak istiyorum
  • Başarılarım değer görsün, taldir edilsin istiyorum

Diyorsanız;en doğru yerdesiniz.

Doğru yerde olmak, hayallerinizin peşinden koşmanıza yardımcı olacaktır. Büyük düşünmek ise, hayallerinizin gerçekleşmesini kıolaylaştıracaktır.

Aynı soruyu siz de sorun, önce siz yanıtlayın daha sonra ise görüştüğünüz tüm sosyal cevrenize bu soruyu sorun.

Düşündüğünüz ve gerçekleşmesini istediğiniz 5 hayalinizi yazılı olarak yazın. Eğer hayaliniz gerçekleştiyse şu an bunun keyfiniz siz yaşıyor olmalısınız.

Eğer gerçekleşmediyse; lütfen şimdi sıkı durun. Gerçeğe ulaşmayan hayale henüz inanılmamıştır.

Birlikte inanmanın ve birlikte gerçekleştirmenin yollarını öğrenmeye hazırsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp:0545 9054387 ve 0545 9752479