Farmasi Network Marketing Nedir?

Network Marketing Sistemi     

            Network Marketing işi yeni yüzyılın ticaret sistemi olarak görülmektedir. Gün geçtikçe büyüyen ve dikkat çeken bir sistemdir. Kişinin kendi emeği ile doğrudan bağlantılı olan bu sistem katılımcılarına eşit fırsatlar sunmaktadır. Sistemde çalışmaya başlamak için bilgi ve deneyim gerekmemektedir. Kişi çalışma saatlerini kendisi belirlemektedir. Ticaret sisteminde bir ürün depo, nakliye, bayi gibi birçok aracının elinden geçmektedir. Ürün için kullanılan reklam bile bir aracıdır. Bu aracılar sebebi ile ürünün fiyatı artmaktadır.

 Network Marketing Sisteminin Avantajları

            Network Marketing sisteminde sadece katılımcılar vardır. Klasik sistemde olduğu gibi aracılara giden paralar yoktur. Bu sistemde aracılar distribütörlerdir. Bu aracılara belli bir komisyon planı ile pay dağıtılır. Network Marketing işi yapan Farmasi gibi firmaların ürünleri piyasa ile eş değerdir ya da piyasanın altındadır. Ürün fiyatları,Network marketing sistemi gereği daha yüksek olamazlar.
Network Marketing tavsiye sistemi ile çalışmaktadır. Siz bir ürünü alıp beğenirseniz ve çevrenizdekilere tavsiye ederseniz bu tavsiyeler sayesinde reklamlardan ve sunumlardan daha fazla satış sağlamaktadır. Bu sektördeki ürünler ve firmalar kendilerini ispatlamış kaliteli ve başarılı olmalıdır. Network Marketing bir ekip çalışmasıdır. Kişisel referanslar ile ekibin kazandığı ciro üzerinden para kazanılır. Bu sebeple Network Marketing bir kişinin üstün çabası yerine birçok kişinin daha az çalışması ile başarı ve verim elde edebilir.

            Farmasi, Network Marketing sektöründe hızla büyüyen 123 ülkeye satış yapan dev bir Türk firmasıdır. Ürünlerini, dışındaki ambalajları dahil kendisi üretmektedir.Network Marketing Sisteminde anlaşılması gereken konu sadece siz ve referanslarınız ile kazanç sağlanmaz. Siz, sizin referanslarınız, onların referansları ve alt referanslar şeklinde uzayıp giden bir ekip işidir. Bu şekilde uzun bir soyağacı oluşturulur. Bu soyağacının derinliği kazanılacak paraya ve şirketin kar planına göre farklılık gösterebilir. Network Marketing işinde takım çalışması en önemli unsurdur. Zengin ve özür bir şekilde kazanç sağlamanın yolu takım üyesi olmaktan geçer. Network Marketing sisteminde kişiler bir ağ olarak kullanılır. Bu ağ üzerinden satışı yapılacak ürünün pazarlanması sağlanır.
Farmasi’de ürünler, direkt üretildiği yerden son kullanıcıya ulaştırılır.. Bu nedenle kaliteli ürünleri uygun fiyata alabilirsiniz.

Farmasi network marketing

            Kısaca bu sistemi tanımlamak gerekirse kişiler üzerinden oluşturulan ağ üzerinden ürünlerin satılması ve bu satışlardan kazanılan cironun, kazanç planına göre distribütörlere dağıtılmasıdır.

Farmasi üyesi olduğunuz anda, sıfır risk ve sermaye ile kendi işinizin patronu olursunuz. Detaylar için bana ulaşabilirsiniz.

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479