Farmasi İş Fırsatı

Network Marketing’te İletişim

Network Marketingte İletişim

Farmasi Network Marketing’te en önemli konulardan biri iletişimdir. Eğer yapacaklarınıza ve hayallerinize inanmıyorsanız, o hayaliniz sizin için asla olmayacaktır. Kişisel olarak kıskançlık taşıyorsanız, arkadaşlarınızla ve dostlarınızla sürekli olur olmaz çatışmalar içindeyseniz, ne sosyal hayatınızda ne de iş hayatınızda ve ve  önemlisi özel yaşamınızda ASLA iyi ilişkiler kuramazsınız. Lütfen şu soruyu kendinize sorun.

Hayatın beni YALNIZ Bırakmasına İzin Verecekmiyim?

Şimdi bir de madalyonun diğer tarafına bakalım. İlgilenmeniz gereken bir aileniz, birlikte hoşça vakit geçirdiğiniz arkadaşlarınız ve dostlarınız var. Başınız  sıkışınca size destek olanların yanınızda olduğunu bilmeniz size güç veriyor.İhtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için herkesin birbirine olan ihtiyacını bir kez daha anladınız. Bu hayatı yaşamak, bir biliktelik,sorumluluk ce büyük bir aile olmayı gerektiriyor.

İletişim,herkes ile her zaman ve her yerde iyi ilişkiler kurmak ve bu ilişkileri sürekli devam ettirmektir.

Asıl zenginlik budur. İyi ilişkiler kurmak,, dostça önerileri beraberinde getirir. Öneriler, birilikte alışverişi beraberinde getirir. Birlikte alışveriş, memnuniyeti ve birlikte kazancı beraberinde getirir. Unutmayın, en yakın arkadaşınızın tavsiyesi, tanımadığınız birinin tavsiyesinden daha değerlidir.

Bu nedenle; artık üstün yetenekleri kullanma zamanı! Herkesle iyi ilişkiler geliştirin!, Komşunuzla, iş arkadaşınızla, akrabanızla, dostlarınızla, manavınızla, marketinizle, parkta, hastanede, yolda, restaurantta gördüğün ve hiç tanımadıklarınızla iyi ilişkiler geliştirin.

Mesela her gün, hiç tanımdemektir.adığınız kişilere kimseyi küçümsemeden merhabalaşın. Günde kendinize hedef koyun mesela bu gün 10 kişiye merhaba diyeyeceğim, 15 kişiye günaydın diyeceğim gibi. Bu sizi hem manevi açıdan mutlu edecek hemde hiç tanımadığınız insanlarla çok iyi iletişim kurmanıza neden olacaktır.

İyi ilişkiler kur, kazanmaya başla! Hayatını ve hayatları güzelleştir. Hayalin,hayatın, kazancın seni çağırıyor.

farmasi network marketing

Aşağıdaki soruları, kendinizi tanımlayabilmek için kendinize göre cevaplayın.

 • Sizin en belirgin ve güçlü olan özelliğiniz nedir?
 • İnsanlar sizi her halinizle seviyor mu?
 • Etrafınızda bulunan herkes sizin  önerilerinizi önemsiyormu?
 • Sizin kullandığınız rujlar, parfümler, şampuanlar, kremler sosyal çevreniz tarafından bepeniliyormu?
 • Özgüveninizin dorukta olduğu anı hatırlıyormusunuz?
 • Kendinizi kolayca ifade edebiliyormusunuz?
 • Dostlarınızın, akrabalarınızın,arkadaşlarınızın, ailenizin ve sevdiklerinizin, size hayran olduğu anı biliyormusunuz?

Bu soruların cevaı “EVET” ise iletişiminiz harika

Doğru iletişimin en önemli adımları, anlamak ve anlaşmak ve anlatmaktır. Farmasi’de başarılı olmak için iletişim oldukça önemlidir.

Unutmayın! iyi iletişim kurmak her zaman sonuç getirir.

Yeni kayıtlar için artık 1 adım öndesiniz. Potansiyel kendinize yeni Farmasi üyelerini (girişimcilerini) ekibinize dahil etmeniz kolay olur. Herkes sizinle çalışmak isteyecektir.

Farmasi ürünlerini, en önemli RSS (Reel Sosyal Satış) aşamasıdır. Bulunduğunuz her ortamda, Farmasi ürünlerinden sosyal ürün paketi oluşturun.

Bu pakete, sizin günlük hayatınızı kolaylaştıran ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olan ürünleri ekleyin. Sizi ilgi, merak ve dikkatle takip edenler, sosyal ortamlarda (okulda,otobüste, kafede, arkadaş buluşmalarında vs) güzel ve mutlu görünmenizle ilgili sizinle iletişime geçmek isteyecektir.

Farmasi İletişim Kanallarınız neler olabilir?

 • Telefon Görüşmeleri
 • Yüzyüze görüşmeleri
 • Sosyal Medya
 • Ev Toplantıları
 • İnternet

Züleyha Avcı Yanatma
Platin Direktör

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı-Platin Direktör

 

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Direktör, Danışman, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

Yorum Ekle

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Üyelik Başvuru

Farmasi Kataloğu

katalog

Farmasi Hızlı Üyelik Formu

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı-Platin Direktör

Farmasi Kataloğu

katalog
SEO