Farmasi, sektöründe en yüsek memnuniyet oranına sahip firma…
Geçmişi 1950’li yıllara dayanan, 2010 yılında başladığı Doğrudan Satış  sektöründe Türkiye’de memnuniyet oranı en yüksek firma Farmasi. Firmanın kurucusu Dr.Cevdet Tuna.

Network Marketing Türkiye’nin yaptığı araştırma sonuçlarına göre, doğrudan satış sektöründe kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretip satan 5 firma arasında yapılan araştırma sonuçlarında FARMASİ 1 numara olarak çıkıyor.

Farmasi

Bu araştırma, Türkiye’nin en büyük tüketici şikayeti portali olan şikayetvar.com’un verilerine dayanarak 56 anket üzerinden yapılan ve doğrulanan geri bildirimlere dayanıyor. Bu verilere göre  %98 oranla sektöründe memnuniyet oranı en yüksek firma Farmasi olarak karşınıza çıkacaktır.

Farmasi‘nin  aynı zamanda sektör içi ve dışı tüm markalar arası yapılan marka karnesi değerlendirmelerine göre de % 96.1  oranla memnuniyet düzeyi en yüksek marka olduğunu görebilirsiniz.

Farmasi Marka Karnesi

Aynı zamanda Doğrudan satış sektöründeki  top 5 firma arasında da %82 oranla en yüksek teşekkür oranına sahip olan  yine Farmasi.

Siz de Türkiye’nin 123 ülkeye ihracat yapan bu dev firmasında doğrudan satış ile hayallerinize ulaşabilir ve Farmasi girişimcisi olabilirsiniz. Farmasi demek; kalite,hız,inanç ve güven demektir.

Sektöre biraz geç başlasada 2018 de pazar lideri olmayı hedefleyen Farmasi, hızla büyüyerek binlerce kişiye esnek zamanlarda çalışma imkanı sunarak evinden kendi işinin sahibi olmayı, girişimci olmayı sağlıyor.

Devlet desteği olan TURQUALITY projeleri kapsamında hedef, %100 Türk Sermayeli MARKA, olarak 2020 yılında, Kuzey Afrika, Rus ülkeleri ve Avrupada pazar lideri olmak.

Farmasi ile 123 ülkede var olmanın gururunu yaşıyoruz.

FARMASİ 5 ENTEGRE TESİSİ İLE AVRUPANIN EN BÜYÜK ENTEGRE  TESİSİ OLAN  ŞİRKETİ…

İstanbul Çekmeköy’de 40.000 m2 lik alanda kendi tesislerinden günlük 1000 ton üretim kapasitesi ile Avrupanın en büyük entegre kozmetik tesisine sahip Farmasi‘yi rakiplerinden arıyan en büyük özellik, Kişisel Bakım, Islak Mendil, Makyaj ürünleri, Plastik ambalaj üretimi, Tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani entegre bir tesis olmasıdır.

Peki Farmasi girişimcisi olmanın avantajları nedir?

Hayalleriniz bize değer katıyor.

  • Ekonomik bağımsızlığınızı elde edersiniz.
  • Risksiz iş imkanı ile dieldiğiniz kadar kazanç elde edersiniz.
  • Her yerden çalışma kolaylığı  ile eğlenerek ve keyif alarak çalışırsınız.
  • Gerek iş, gerek kişisel başarılarınızı rehberliğimizde geliştirirsiniz
  • Araba,yurt içi, yurt dışı tatiller, para ödülleri ve takdir ödüllerine sahip olmanın haklı  gururunu yaşarsınız.
  • Rol model olarak, bir çok kişinin sizi örnek almasına imkan tanırsınız.
  • Hayallerinizi gerçekleştirmenin huzurunu yaşarsınız.

Sizde hayallerinizin peşinden gidin ve %100 Türk sermayeli,tüketici memnuniyet oranı en yüksek firmada Farmasi Girişimcisi olarak, düşlediğiniz hayatı  yaşayın.

Aşağıdaki Formdan Farmasi Girişimcisi olabilirsiniz.

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı-Platin Direktör